Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazol jövőre a...

Miért szavazol jövőre a baloldali pártokra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 18:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%

Na figyu pubi!!


"Közelebb áll hozzám a baloldali pártok gazdaságpolitikája, a szolidaritás,"



De ezt hol álmodtad?

Én csak azt láttam a balib kormányzás idején hogy a nagytőkét nyomják mit az állat és fedezetlen biankókra építve a szavazatokért szociskodnak. Valódi fenntartható szociálpolitikát egy dkg ot sem.

Mikor meg jött a megszorítás ideje (valamiért mindig ezzel fejezik be a kormányzásukat) akkor jön a fűnyíróelv amin meg kamatostól elvesznek mindent amit addig kiosztottak a társadalomtól miközben a nagytőkéhez hozzá sem érnek!



"a békés külpolitika "


Ilyen nem létezik csak a ti fejetekben!

Minden nemzeti értékre érzékeny a társadalma számára elkötelezett politikus vehemensen védi a lokalitása érdekeit. Ezt teszi a nyugat semmi mást, csak a birkák nem látják hogy lesütött szemmel nem lehet egy versenyben nyerni!


"és az EU-integráció,


Ez nem integráció hanem bekebelezés, az érdekeinket senki nem fogja megvédeni ha mi nem tudjuk.


Persze meg lehet nézni sok Eu s balibet ahogy ha a saját nemzetéről van szó akkor hogy reagál! Sokszor a legerőszakosabban és agresszívabban, és igaza van!

Nem jópofizni küldünk senkit oda meg elfinomkodva bukni, hanem harcolni! Mert egy nem növekvő gazdasági közegben az erőforrások sé a fogyasztás feletti felügyelet és lehetőség az verseny egy harcos verseny.


"mint a vérben forgó szemű, gazdagokat támogató, a szegényeket lenéző és állandóan ellenségképeket kreáló jobboldal.


Szoktál te nézni Eu parlamenti közvetítéseket?

Mert nem úgy látom!

[link]

2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Szolidaritás?

Ez alatt mit értetek?

Minél több segély a cigányoknak? "


Speciel én is utálom a dologtalan és a lakosság terhére élősködő cigányokat. Szolidaritás alatt a bérek közti brutális és indokolatlan különbségek csökkentését, az alacsonyabb keresetűek oktatásának és elhelyezkedésének elősegítését értem, új munkahelyek teremtésével. Az új munkahely pedig nem azt jelenti, hogy a csóró kezébe adok egy söprűt, aztán áltatom magamat, hogy eggyel kevesebb a munkanélküli, hanem olyan körülményeket teremtek, hogy megérje befektetni az országban, és legyen megfelelően képzett munkaerő. Persze ehhez túl kellene lépni a rövid távú szemléleten és a múltba révedő álnemzeti lózungokon.

2013. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Figyu 11-es pubizó! Ez a topic nem arról szól, amit ideírtál, és k-ra nem érdekel a személyeskedésed. Védd Orbánodat (vagy Jobbikodat, bánom én) egy másik topicban, de fogd már fel, még ha nehéz is, hogy itt a kérdező arra kíváncsi, hogy x.y miért szavaz baloldali pártokra.
2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

"baloldali pártok gazdaságpolitikája, a szolidaritás, a békés külpolitika és az EU-integráció, mint a vérben forgó szemű, gazdagokat támogató, a szegényeket lenéző és állandóan ellenségképeket kreáló jobboldal."


Tételesen:

baloldali pártok gazdaságpolitikája: Milyen gazdaság politika? Gyurcsány maga a megmondója nem csináltunk semmit 4 évig ... jobboldali gazdaság politikát folytatták annyi különbséggel, hogy eladták azokat a cégeket is, ami még hozott valami pénzt az államnak.

a szolidaritás: Ez meg van.

, a békés külpolitika: Ilyen nincs nem létezik. Vannak nemzeti érdekek, amit vagy megvédenek és az konfliktussal jár vagy nem. Ha valaki nem képes kiállni a magyar érdekek mellett, akkor nem alkalmas arra, hogy egy országot irányítson. nem lehet mindenre igen mondani, mert akkor alárendeltek leszünk saját hazánkban.

és az EU-integráció: Jól halad az integráció már lassan 10 éve integrálnak, a piacok szépen beolvastak már olcsóbb a németeknél bevásárolni, mint nálunk, de a fizetéseket mikor fogják integrálni? meg súgom neked, SOHA . Valahol ki kell termelni azt a profitot, amiért olcsón lehet árulni a német terméket a hazai és a keleti piacokon.


Adózásról csak annyit, hogy mikor jobb adózni ? ha már akkor levonnak a fizetésedből, mikor megkapod a pénzedet? vagy akkor ha veszel valamit a boltból? Utóbbi az egy kulcsos adózásnak a lényege, hogy a fogyasztást adóztatják és nem a munkát!

Szegényebbeknek se maradt kevesebb a zsebükben, mint szocik alatt.

2013. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha azt mondja hogy nem csináltak semmit akkor mi van attól még nőttek a reálbérek nem volt kommunális adótól egykulcsos adózáson át semmi baromság, egyetemisták kedélyeit sem borzolták, nem röhögött rajtunk az EU parlament nem cikkeztek németek,angolok lehúzóakat, és az államadósság nem nőtt ennyire..remélem ez a válasz megér egy 0%-ot mert ahogy elnéztem jó pár Fideszmeister pontoz ennél a kérdésnél.
2013. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49% mit aggódsz a % miatt? eddig se zavartak a számok, akkor most mit aggódsz miattuk?
2013. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
szövegértelmezés? írtam én hogy zavarnak? filmes részlegben lepontoznak azért mert szeretem a néma filmeket vagy a fekete fehér filmeket és véleményezem azt aki szerint a bosszúállók meg a batman a non plus ultra
2013. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
"Nem zavarnak a számok". értsd! Eddig se tudtad értelmezni a számokat. csak fröcsögtetek. számok nélkül, tények nélkül.
2013. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
aaaa hidd el itt azok senkit sem győznének meg
2013. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 MolotovPunk ***** válasza:

Elegem van a fidesz kormányzásból egy életre.

Nekem személy szerint ez a kormány rengeteg kárt okozott.

Bal oldali érzelmű vagyok,de igazán egyik párthoz sem kötődök.Igazából egy lenne,de az nagyon gyenge párt.

Ezért kénytelen leszek valami nagyobb bal oldali pártra szavazni.

2013. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!