Szerintem érthető elvégre ők egy családként élnek, minden roma, és ezt mindannyian úgy érezhették,hogy a saját gyermeküket gázolták el, és emiatt minden ember ideges lenne.A lincselés elfogadhatatlan dolog, de itt nem történt semmi mert valószínűleg csak a közelebbi családtagok volt túlságosan indulatosak, a többi roma pedig sikeresen megfékezte az ő haragjukat is.
Szerencsés véget ért a dolog.
"Továbbá felfoghatatlan,hogy ez az emberként azonosított faj még annyi IQ-val sem rendelkezik,hogy a sérültet nem mozdítjuk el!!!!"
Én ezt a fajt egyáltalán nem tartom embernek. Emberszabásúak ugyan és a majmoknál fejlettebb az agyuk, de igazából az emberre jellemző viselkedési formákat nem képesek produkálni, valamint problémamegoldó képességük is a majoméhoz áll közelebb. Az eszközhasználatra már képesek ugyan, (még ha rendszerint nem is arra használják az adott eszközt amire az emberek szokták) de legalább képesek a céljuk elérése használni. Kommunikációjukat tekintve is az ember és az állat között foglalnak helyet, képesek ugyan a tagolt beszédre és egymás megértésére is, de elég silány szókinccsel és bármely emberi nyelvet is próbálják alkalmazni a szavakat rendszerint helytelenül, nem a jelentésüknek megfelelően használják.
Bármilyen szempontból is elemzem őket, egyáltalán nem tudom embernek mondani, ugyanakkor a legtöbb állatfajnál azért fejlettebbek.
Észak Koreában tudod van halálbüntetés.
Mivel bűnözőkről lenne szó,így nem nagyon érdekelné őket,hogy kik ők és honnan jöttek.
Az ítéletet végre hajtanák.
Amúgy valahol olvastam még régebben évekkel ezelőtt,volt egyszer egy ehhez hasonló eset,úgy értem,hogy valami külföldi gyilkost kiadtak Észak Koreának.Csak arra nem emlékszem melyik ország adta ki nekik,bár gondolom az is diktatúra rendszerű lehetett.
(Persze lehet ez csak kacsa hír volt.)
Munkatábort tényleg létesíteni kellene.
Papíron Oroszországban sincs kényszer munkatábor ,hangsúlyozom papíron.
Mivel aláírták ők is ezt az emberjogi marhaságot, így nem végezhetik ki a súlyos bűnösöket.
Viszont kényszermunkatábor az van , állítólag az nyílt titok, de senki nem meri kérdőre vonni a ruszkikat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!