Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 21. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető elvégre ők egy családként élnek, minden roma, és ezt mindannyian úgy érezhették,hogy a saját gyermeküket gázolták el, és emiatt minden ember ideges lenne.A lincselés elfogadhatatlan dolog, de itt nem történt semmi mert valószínűleg csak a közelebbi családtagok volt túlságosan indulatosak, a többi roma pedig sikeresen megfékezte az ő haragjukat is.

Szerencsés véget ért a dolog.

2013. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

"Továbbá felfoghatatlan,hogy ez az emberként azonosított faj még annyi IQ-val sem rendelkezik,hogy a sérültet nem mozdítjuk el!!!!"


Én ezt a fajt egyáltalán nem tartom embernek. Emberszabásúak ugyan és a majmoknál fejlettebb az agyuk, de igazából az emberre jellemző viselkedési formákat nem képesek produkálni, valamint problémamegoldó képességük is a majoméhoz áll közelebb. Az eszközhasználatra már képesek ugyan, (még ha rendszerint nem is arra használják az adott eszközt amire az emberek szokták) de legalább képesek a céljuk elérése használni. Kommunikációjukat tekintve is az ember és az állat között foglalnak helyet, képesek ugyan a tagolt beszédre és egymás megértésére is, de elég silány szókinccsel és bármely emberi nyelvet is próbálják alkalmazni a szavakat rendszerint helytelenül, nem a jelentésüknek megfelelően használják.


Bármilyen szempontból is elemzem őket, egyáltalán nem tudom embernek mondani, ugyanakkor a legtöbb állatfajnál azért fejlettebbek.

2013. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem normális dolog. Egyáltalán nem az!
2013. júl. 21. 22:29
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Engem 12 éves koromra már megtanítottak rá,hogy jól nézzek körül.Ettől függetlenül sajnálom a gyereket.A cigány önkényeskedőket viszont példásan össze kell verni,hogy egy darabig ne tudjanak lábra állni,közben hangosan kell felolvasni a kresz és a btk oda vonatkozó pontjait.
2013. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 MolotovPunk ***** válasza:
57%
Én egyébként az ilyen visszaeső bűnözőket-lincselőket ki adatnám Észak Koreának.Valószínűleg munkatáborba kerülnének,vagy rosszabb helyre.
2013. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Külön hihető, hogy Észak Korea épp azzal foglalkozna, hogy valahol, nem is az ő országukban agyonvertek egy magyart.
2013. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
11%
Valahogy már meg sem lepődök hogy ismét cigányok vergődtek.
2013. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 MolotovPunk ***** válasza:

Észak Koreában tudod van halálbüntetés.

Mivel bűnözőkről lenne szó,így nem nagyon érdekelné őket,hogy kik ők és honnan jöttek.

Az ítéletet végre hajtanák.

Amúgy valahol olvastam még régebben évekkel ezelőtt,volt egyszer egy ehhez hasonló eset,úgy értem,hogy valami külföldi gyilkost kiadtak Észak Koreának.Csak arra nem emlékszem melyik ország adta ki nekik,bár gondolom az is diktatúra rendszerű lehetett.

(Persze lehet ez csak kacsa hír volt.)

2013. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem a cigányság maga a probléma,hanem ez a törvénytelen és antiszociális viselkedés,ami szinte csak erre a kisebbségre jellemző.Miközben a gyerekük a saját nem megfelelő nevelésük következtében vált a forgalom áldozatává.
2013. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

Munkatábort tényleg létesíteni kellene.


Papíron Oroszországban sincs kényszer munkatábor ,hangsúlyozom papíron.


Mivel aláírták ők is ezt az emberjogi marhaságot, így nem végezhetik ki a súlyos bűnösöket.

Viszont kényszermunkatábor az van , állítólag az nyílt titok, de senki nem meri kérdőre vonni a ruszkikat.

2013. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!