Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy mióta a...

Mi az oka annak, hogy mióta a fidesz hatalomra került, több mint négyszer többen dolgoznak külföldön mint korábban?

Figyelt kérdés

Már negyedmillióan dolgoznak legalább 6 hónapja külföldön. Amikor a Fidesz kormányra került még csak 60 ezer volt ez a szám, ami azóta 190 ezerrel nőtt.



[link]


2013. júl. 20. 18:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

"Válság van és mindenütt egyre nehezebb."


Sehol sincs semmilyen válság. Téged átkúrtak.

2013. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ezeket a Fideszes arcokat becsülendő hogy a komolytalanság,és a tudatlanság ilyen jól szerkesztett demagógiát képes fenntartani.
2013. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert ijen kevés a munka hej az országban.


Most is van jellen leg Féll milló munka nélkuli itt .

Ha a kulfőldőn dolgozók is ithon lenének akor 1 milló lnne ez a szám.

2013. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5%
Szeretem ezeket a balos arcokat, becsülendő hogy a komolytalanság,és a tudatlanság ilyen jól szerkesztett demagógiát képes fenntartani.
2013. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

utolsónak üzenem ez idézet.


"Mennyi buta ember te jó ég, értitek nem hatja meg őket hogy folyamatosan nő az államadósság nem hatja meg, hogy 2010-11-es GDP növekedés a még az MSZP által felvett IMF hitelnek köszönhető, nem hatja meg őket hogy szórjuk az államkötvényt 6%-on dollárban ráadásul, mikor IMF 3% és lassacskán lehetne építkezni persze ilyenkor hogy Spanyol,Görög,Román he azokat az IMF irányítja he, szerencsére mi nem csődölünk egyelőre, meg nem csődölnek teljes ipar és szolgáltatási ágak mint Romániában most, szóval nálunk építőjellegre lehetne felhasználni. Arról már nem is szólok, hogy milyen módszeres leépítése van az önkormányzatok által a nagyvárosoknak pl. Miskolc 80% + elbocsájtások önkormányzati cégeknél is stb., legalább a stadionok épülnek ugye legalább ez, meg lehet libázni olyanok is akik azt sem tudják mi történt ott, lehet komcsizni libsizni mert értitek a kommunizmus meg a liberalizmus az tényleg egymás ölbarátai, ja meg ugye zsidó mert a zsidó is kommunista, hát persze, remélem ez a demagógia ami kiváltképp jól van adagolva a kormány által hamarosan megszűnik mert egyébként gyalázat lesz.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik."


Egy jobbos kérdezőnél lett 100-ra értékelve.

Amúgy nem a Fidesz van kormányon most és az a népdemagógia amit képesek fenntartani megsüvegelendő.

2013. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Komplikato ***** válasza:

Szerintem amikor kormányrakerültek, akkor már simán 200-300K volt aki kint melózott. Persze ha csak a hivatalos számokat nézzük ... valahogy sehogy nem jön össze. Amit a múltkor megadtak összesen hányan melóznak kint az kisebb szám volt, mint ahányan csak Németországban dolgoznak.


De azt akartam mondani, hogy nem dolgoznak 4x annyian kint mint 2010 előtt, valójában csak 1.5-2x annyian. A munkaerő-áramlás már 2007 óta tart, persze valójában már volt 2000 után is.

2013. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Egy jobbos kérdezőnél lett 100-ra értékelve."


XD Micsoda érv. Gondolkodni meg fáj, ugye?

Az IMF hiteles baromság meg már annyiszor meg lett cáfolva, hogy az már csoda. Ha felvesszük az IMF hitelt, továbbra is a pénzpiacokról fogjuk finanszírozni magunkat, mint eddig, az IMF hitelből csak tartalékot képeznénk, a hitelezői bizalom növelésének céljából, amitől alacsonyabb kamattal adhatnánk el állampapírt. Viszont a nyakunkba vennénk egy hatalmas hitelösszeget, amit vissza kell fizetni, szóval többet vesztünk a réven, mint amennyit a vámon nyerünk. Az eladósodottságunk mértékét is meglódítaná. De a valóság ne zavarjon. Egyébként meg most vágják vissza a jegybanki alapkamatot 4%-ra. Úgyhogy igencsak szerencsés, hogy elkerültük az IMF hitelt, amit minden ország csak muszájból vesz fel, és ha egy mód van rá inkább a pénzpiacokról finanszírozza magát.

Te beszélsz propagandáról, miközben arra építetted a véleményed minden elemét?

A stadionépítésekről meg csak annyit, hogy az nem a csapatoknak épül, hanem a szurkolóknak, munkahelyet teremt, másrészt állami beruházások nélkül halott lenne a magyar építőipar.

2013. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2700 az évi átlag nézőszám fociban, és én nem a propagandára építem amiket írok, valamint közgazdászok teljesen függetlenül megmondják miért jobb az IMF hitel, mert egyszerűen gazdaságilag az, el is mentettem egy ilyet tegnap aki rendesen levezeti, ez tudomány egyszerűen.
2013. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Magyarország nem azért szegény mert építettek 2 stadiont. Itt több ezert milliárd forintról van szó nem 3 ról. Idióták...
2019. júl. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!