Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki magyarázza már el mit...

Valaki magyarázza már el mit jelent az, hogy "magyargyűlölet"!? (Mert sokan ezzel érvelnek) Most ez tényleg valós fogalom, vagy kreált?

Figyelt kérdés
Vagy ezt a szélsőjobboldaliak találták ki egyfajta lózungként, „önigazolásra”?
2013. júl. 20. 10:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

A magyargyűlölő az, aki nem jobbikos.


Ezt is meg lehet fordítani az idő író ballibek nézőpontjából:

"Antiszemita, rasszista az, aki nem baloldali."


A kommentem igazsága abból is leszűrhető, hogy míg Dick Esmen viszonylag magas százalékot adott, addig engem lepontoztak.

2013. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A magyargyűlölőknek igazuk is van , ez a leg mocskosabb, rasszistább nép Európában, azok után hogy így viselkedik a magyarság a zsidókkal és cigányokkal meg is érdemlik.
2013. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Arra válaszolj, te drága magyargyűlölő, ha tényleg "leg mocskosabb, rasszistább nép" a magyar , akkor miért él 1 millió cigány Magyarországon és miért él a második legnagyobb zsidó Magyarországon?


Ha annyira rossz lenne, már régen elhúztak volna.


Sőt, ha hiperrasszista lenne a magyar, akkor a Kárpát-medencében 100%-ban magyarok élnének.



"azok után hogy így viselkedik a magyarság a zsidókkal és cigányokkal"


Fejtsd ki bővebben, mégis mi kivetni valót találsz?

2013. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Talán azért él itt egymillió cigány mert ide születtek, és nem akarják elhagyni a hazájukat vagy nincs lehetőségük elhagyni ezt a pöcegödröt.

Ja igen és látom nap mint nap hogy, minden második ember szid mindenkit, akinek nem fehér a bőre vagy zsidó és hiába teszel úgy mintha minden szép és jó lenne, ez nem így van.

2013. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Aki Magyarországot pöcegödörnek nevezi, az magyargyűlölő.

Ennyi.

2013. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt egy idő amikor hittem ebben az országban csak aztán kiderült, ha nem fehér a bőröm nem is szerethetem a hazám mert a hazám gyűlöl engem egy ilyen kis külömbség miatt, ezt leszámítva is túl sokszor szemétkedtek velem a hazafias érzelmű emberkék, szóval igen, utálom ezt az országot a történelmével együtt, és ha ez magyargyűlöletnek számít, akkor vállalom és meg is van rá az okom.
2013. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!