Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol találom meg az alábbi cikket?

Pro Patria kérdése:

Hol találom meg az alábbi cikket?

Figyelt kérdés
Talán a Romsics-Gerő vita kapcsán (vagy az Amerikai Népszaván?) olvastam, azt hiszem Tamás Gáspár Miklóstól egy cikket, ahol azt fejtegeti, hogyan terjed a fasizmus, mert Romániában Basescu azt nyilatkozta, ő is megindította volna a csapatokat Antonescu helyében a Szovjetunió ellen, Berlusconi pedig Mussolini gazdaságpolitikáját méltatta, illetve Japánban ma is kegyelettel meglátogatják a II. világháborús katonai elesetteknek (is) emléket állító szentélyt, de "egyik sem ment el odáig, mint ami Magyarországon történt", hogy "szobrot állítsanak egy fasiszta vezetőnek".
2013. júl. 20. 00:32
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Összeségében szerintem igaza lett, de TGM is elég fura figura, ha engem kérdezel.
2022. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!