Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy-hogy most nincsenek nagy...

Hogy-hogy most nincsenek nagy tüntetések és megmozdulások?

Figyelt kérdés

Meg kell mondjam nem hiányzik, de nem is olyan rég még fele ennyiért is tüntetett a nép...mostmeg némán megy a tűrés...

Nyugtalanít tőlem nem messze a dohánybolt...és most hallottam italbolt is lesz....félek a nemzeti pékségtől, vagy a nemzeti ruhabolttól...el akarunk zárkózni a világtól?


Fiatal vagyok és csak kemény pénzekért tnaulhatok, holott az előttem egy évvel végzőknek még a 3. bukást is az állam fizeti....

anyukám nem tudom kap e nyugdíjat a magánnyugdíjpénztár átcsoportosítása miatt...apukám nem vállalhat időnként szerelést, és alkalmi munkát, mert már nyugdíjas....

Ha csak az én családomat ennyire érintik a változások, hogy-hogy másokat nem hallok emiatt mozgolódni? Igaz nem nézek TV-t...lemaradtam valamiről? talán már félnek ellenük beszélni?


2013. júl. 19. 13:55
1 2 3
 21/24 MolotovPunk ***** válasza:

Jó nagy buta az,aki még hisz Orbán meséjének.

Észre sem veszik ,hogy az egész Fid párt maga Orbán.Mindent úgy kell csinálni,ahogy ő gondolja-akarja.

Nem lesz itt semmi sem jobb már.

Nem lesz itt semmiféle szaporodás.

Rengetegen hagyták itt az országot és még fogják is itt hagyni.Egy jobb élet reményében.Én viszont tényleg azt látom,hogy akik kimentek élni külföldre azok jobban élnek.

Unokabátyám is svédben él,nem véletlenül.Két volt kollégám meg Németben van.Nekik is lényegesen jobban megy minden.

Lassan az lesz,hogy ez az ország el fog tűnni a térképről,ha így megy ez tovább.

Bár remény még van,de fent tartom azt,hogy előbb utóbb lesznek itt érdekes dolgok kifakadások meg tüntetések is.

Jobb is lett volna,amit anno Széchenyi akart,hogy Ausztriához csatoltak volna minket.Ötször jobban élnénk,mint most.

Maximum beléjük olvadtunk volna.

2013. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Érvelésed láttán te se vagy túl intelligens ... egyszerű vagy, mint egy bot!
2013. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Talán azért, mert nincs, aki nagymértékben felhergelné és utcára vinné a mindenre kapható tömeget. A tömeg magától nem megy, csak ha küldik (persze a küldés módját tudni kell megválasztani)."


1956-ban ki "küldte" az embereket az utcára?

Senki. Mentek maguktól.

2013. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 MolotovPunk ***** válasza:

Nem azért,de amúgy 1956-ban a tüntetések nagy részét egyetemisták kezdeményezték,majd kicsivel később a munkásosztály és egyéb réteg is csatlakozott hozzájuk.

(De csak miután nagy tömeg ment ki tüntetni az egyetemisták közül az utcára.)

Jelenleg nincsen igazi erős összetartó egyetemista réteg,aki tanul és tud is igazán,az elhúz jó hamar ebből az országból.

2013. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!