Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy-hogy most nincsenek nagy...

Hogy-hogy most nincsenek nagy tüntetések és megmozdulások?

Figyelt kérdés

Meg kell mondjam nem hiányzik, de nem is olyan rég még fele ennyiért is tüntetett a nép...mostmeg némán megy a tűrés...

Nyugtalanít tőlem nem messze a dohánybolt...és most hallottam italbolt is lesz....félek a nemzeti pékségtől, vagy a nemzeti ruhabolttól...el akarunk zárkózni a világtól?


Fiatal vagyok és csak kemény pénzekért tnaulhatok, holott az előttem egy évvel végzőknek még a 3. bukást is az állam fizeti....

anyukám nem tudom kap e nyugdíjat a magánnyugdíjpénztár átcsoportosítása miatt...apukám nem vállalhat időnként szerelést, és alkalmi munkát, mert már nyugdíjas....

Ha csak az én családomat ennyire érintik a változások, hogy-hogy másokat nem hallok emiatt mozgolódni? Igaz nem nézek TV-t...lemaradtam valamiről? talán már félnek ellenük beszélni?


2013. júl. 19. 13:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
szerinted mit kéne tenni?
2013. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
félnek, és birkák, de ami a legfontosabb hogy az ellenzék nem szervezi meg ezeket a tüntetéseket
2013. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Miért a 2006-osnak ki volt a szervezője?
2013. júl. 19. 14:01
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Senki, ezert nem lett belole semmi.
2013. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%

Mert az emberek többsége megérti,hogy milyen nehéz helyzetben vették át az ország irányítását Orbánék 2010-ben,és már így is vannak sikerek!Eddig a romeltakarítás volt ,most jöhet az építkezés korszaka.

Csak kérdem miért is nem vállalhat apukát munkát?Semmi nem tiltja,ha nem közalkalmazott.

Anyukád miért is nem kap majd nyugdíjat,hiszen most már a nyugdíjkassza rendben van,eddig óriási hiány volt benne mert ment magánzsebekbe.

Miért is nem tanulhatsz ha szorgalmas vagy?

Az országot nagyon is jó irányba változtatták meg Orbánék,sok kiváltságot megszüntettek.Pl.Te egyetértettél azzal,hogy a 40 éves egészséges rendőrök nyugdíjba vonulhattak,miközben mindenki más 65 évesen? Hát milyen ország volt ez?

2013. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tanulhatok...sok pénzért...apukám elveszti a nyugdíját ha meg mert keresni apró szerelésekkel havi plusz 10 ezret

A magánnyugdíj pénztár számomra bizonytalan....a nemzeti boltok meg a számomra csak hírből ismert szocializmus felé mutogatnak...

2013. júl. 19. 14:10
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

'Mert az emberek többsége megérti,hogy milyen nehéz helyzetben vették át az ország irányítását Orbánék 2010-ben'


megvolt a napi emútnyócévezés, köszönjük

2013. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Elképesztő, hogy egyesek még mindig támogatják Orbánt. Aki szerint ő a legkisebb rossz, azzal lehet ezen vitatkozni, de aki szerint egyenesen jó, amit csinál, ott nem tudok mit mondani. Az államadósság nő, az elvándorlás nő, a munkanélküliség nő, a szegénység nő, az árak nőnek, a GDP csökken, a lakosság csökken, a fizetések csökkennek, vállalkozások mennek tönkre, pénzt vonnak el az oktatásból, egyre rosszabb a közbiztonság, egyre nyilvánvalóbb és nagyobb mértékű a korrupció, és van, aki szerint a Fidesz jól csinál bármit is?
2013. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Oh, végül a kérdésre magára nem válaszoltam, annyira leköt az, hogy mennyire utálom a Fideszt. Szóval azért nincsenek megmozdulások, mert a Fidesz nagyon ügyesen egymás ellen fordított szinte minden társadalmi csoportot és közutálat tárgyává tett minden fontos pártot. És az embereket annyira leköti egymás utálata, hogy nem mennek ki egységesen az utcára. Kb az a mentalitás, hogy "én nem megyek ki a libsik mellé tüntetni, én nem megyek ki a komcsik mellé tüntetni, én nem megyek ki a nácik mellé tüntetni" stb.
2013. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Lehet mert a balos érzelműek nem akarják szétverni a várost, vagy egyszerűen csak értékbecsülők, egyébként nálunk is többszázezres kiesés volt a kormányváltás a várost meg módszeresen leépítik azóta, valamint az Orbáni demagógia olyan szinten működik, hogy a birkanyáj még mindig milliós számokkal egzisztál addig meg nem lesz kormányváltás szóval..
2013. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!