Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy-hogy most nincsenek nagy...

Hogy-hogy most nincsenek nagy tüntetések és megmozdulások?

Figyelt kérdés

Meg kell mondjam nem hiányzik, de nem is olyan rég még fele ennyiért is tüntetett a nép...mostmeg némán megy a tűrés...

Nyugtalanít tőlem nem messze a dohánybolt...és most hallottam italbolt is lesz....félek a nemzeti pékségtől, vagy a nemzeti ruhabolttól...el akarunk zárkózni a világtól?


Fiatal vagyok és csak kemény pénzekért tnaulhatok, holott az előttem egy évvel végzőknek még a 3. bukást is az állam fizeti....

anyukám nem tudom kap e nyugdíjat a magánnyugdíjpénztár átcsoportosítása miatt...apukám nem vállalhat időnként szerelést, és alkalmi munkát, mert már nyugdíjas....

Ha csak az én családomat ennyire érintik a változások, hogy-hogy másokat nem hallok emiatt mozgolódni? Igaz nem nézek TV-t...lemaradtam valamiről? talán már félnek ellenük beszélni?


2013. júl. 19. 13:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
1 ismerősöm azért nem nyitott egy kis butikot most, mert attól fél mi lesz ha vkinek megtetszik, lesz nemzeti ruhabolt-hálózat és elveszik azt, amibe milliókat fektetne.
2013. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Talán azért, mert nincs, aki nagymértékben felhergelné és utcára vinné a mindenre kapható tömeget. A tömeg magától nem megy, csak ha küldik (persze a küldés módját tudni kell megválasztani).


Láthatod, ha kicsike mégis akad, rögtön jön a "sokkal nagyobb" békemenet. Tudod, a békés egymás mellett élés jegyében...

2013. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 poiu ***** válasza:
5%
Ehhez kéne egy "Őszödi beszéd".
2013. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%

Tán mert nincs ellenzék?


A vadliberálisokat ki akarná visszaengedni?

Csak a cigányok valagát nyalnák , magyarokra meg tojnának, persze a Fidesz ugyanezt csinálja csak kevésbé feltűnően.

2013. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Rettegnek, hogy a baloldal újra hatalomra kerül!

Félnek attól, hogy a baloldal felhasználja őket, Magyarország lejáratásához ...

2013. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem volt arra semmi garancia, hogy te 20 év múlva megkapod a magánnyugdíj befizetésedet... Hamarabb vitték volna el a befektetők a manyup pénzeket az államcsőd miatt, minthogy meg kellett volna kezdeni a kifizetéseket!
2013. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, hogy 2006 vége és 2009 eleje között lecsengett a nagy tüntetgetések korszaka, mert az emberek rájöttek, hogy semmi értelme. Így azok a tetterős egyének, akik akkor kimentek tüntetni, most fogják a sátorfájukat és külföldre húznak innen, hogy jól éljenek.
2013. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Dick Esmen ***** válasza:
93%
Mert azokat a fidesz szervezte.Az ellenzék gyenge ilyenek szervezésére(is).
2013. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Akik akkor tüntettek, azok most ott vonulgatnak a békemenetben.

Nekem és az ismerőseimnek meg, hiába van tele a hócipőnk, nem természetünk a tüntetgetés.

2013. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam magyar nemzeti lesz a bank is ... én is rettegek!
2013. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!