Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz népszavazás arról hogy...

Lesz népszavazás arról hogy belépjünk-e az Eurázsiai Unióba?

Figyelt kérdés
Ha nem lesz akkor miért nem?ÉS hogyan lehetne elérni?

2013. júl. 11. 23:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is, ha ez egyúttal az EU-ból való kilépést is jelentené, annál rosszabb úgyse lehetne. De nem lesz ilyen, mert mind a Fidesz, mint az MSZP fontosabbnak tartja az EU-t, mint a magyarság érdekeit.
2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Miért vagytok olyan biztosak abban, hogy nem leszünk a kelet lábtörlője. Mert azok lennénk ha belépnénk. És én inkább leszek a nyugat lábtörlője mint a keleté.


Azt is magyarázzátok meg nekem, hogy a fiatalok többsége miért nyugat fele vándorol ki? Miért nem az istenített kelet felé?

2013. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én is igennel fogok szavazni ha lesz.Ennél nagyobb baj már nem lehet legalábbis szerintem.És kitudja lehet hogy ha belépnénk lehet nem is lennék lábtörlők.Jó Oroszországgal biztos nem lennénk egyenlő tagok de talán meghálálnák a bizalmunkat hogy otthagytuk az Eu-t és oda figyelnének ránk és segítenének a gazdaságunk és az etnikai problémákban.De biztos hogy nem ez menne hogy kizsákmányolnának minket és betiltanának mindent meg behozzák a saját áruikat.Én így gondolom.
2013. júl. 12. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!