Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz népszavazás arról hogy...

Lesz népszavazás arról hogy belépjünk-e az Eurázsiai Unióba?

Figyelt kérdés
Ha nem lesz akkor miért nem?ÉS hogyan lehetne elérni?

2013. júl. 11. 23:14
1 2 3
 11/23 MolotovPunk ***** válasza:
50%

Én erre annyit válaszolok.

Keleti piac.Jól menne,ha még lenne.

Egyébként Oroszország tényleg próbálja össze szedni magát nehezen,tehát tanulni kéne tőlük pár dolgot.(Összetartásban.)

Persze EU-nak is vannak hátrányai és előnyei,de nem szabad belőle kilépni.Az végzetes lenne az országnak.

2013. júl. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

"Azért inkább az Unióhoz tartozzunk mint kelet felé!"


Én meg azt mondom inkább ne legyünk senki lábtörlője, de ha mindenképp le akarnak igázni és választani kell, akkor inkább a kelet.

2013. júl. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Ismerem az oroszokat és a kínaiakat, szóval én nem igazán akarnék velük egy húron pendülni...
2013. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

"Tehát téged nem maga a rabszolgaság zavar, csak magad választhasd meg a gazdád?"


És az mennyiben lenne harc a "rabszolgaság ellen", ha kilépve az EU-ből egy másik (megjegyzem sokkal erőszakosabb, zsarnokibb és egyáltalán nem baráti) szervezetben lépnénk? Az Eurázsiai Unió csak az oroszok világhatalmi törekvéseinek megtestesülése, vagyis a SZU újraálmodása, csak még ahhoz is hülyék, mint mindenhez. Aki mást hisz, attól joggal vennék el a szavazati jogot, mert még egy 2 éves bölcsödés értelmi szintjét sem éri el. Aki podig szívesen élne "egy kevésbé demokratikus" országban annak sajnálom, hogy nem élt a múlt rendszerben. Ott pont az ő fajtáját üldözték a legjobban, mint ahogy a Putyin-birodalomban sem lenne nagy hazafiaskodás, családimádat és vallásosság -biztos a múlt rendszerben is csupa emberszeretetből cipeltek milliókat a gulágra elszakítva őket a családjuktól, meg mély vallásosságból üldöztek minden egyházat-, erről csak ennyit.


Nagyszüleim, szüleim évtizedekig dolgoztak a kommunista diktatúrában, mesélték, hogy naponta hány vagon élelmiszer hagyta el az ország keleti határasit a SZU felé, persze fizetés és ellenszolgáltatás nélkül. 89-ig is csak azért müködhetett, mert a ruszkik kizsákmányolták a szorgalmasabb, dolgosabb népeket.

2013. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az EU-nál minden jobb. Egyrészt ők nem vesznek minket emberszámba, csak azért kellünk nekik, h kizsákmányoljanak. Másrészt, ahogy már előttem írták, sokkal normálisabb az oroszok felfogása. Európának ezen a részén és tőlünk nyugatra szélsőséges liberális diktatúra pusztít, ami ha elég ideig folytatódik, az európai civilizáció halálához fog vezetni.
2013. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%

14.

Nem értek egyet.


Én félig orosz vagyok, az oroszok már egyáltalán nem olyanok, mint amilyennek leírtad.

Oroszország pedig nem olyan kemény "diktatúra", mint sokan hiszik.


A Szovjetunió sötét dolgokat művelt, ez tagadhatatlan.

A mai Oroszország viszont, már egy másik ország.


Ha kellene választani, egy demokratikus Cigányország között ahol terrorban élsz, vagy egy kevésbé demokratikus Magyarország között ami az ért biztonságosabb, akkor egyértelmű, hogy az utóbbit választanám.


A mai, nyugati típusú demokráciát egyébként is, nagyon rossznak tartom.

2013. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha ma Magyarországot nevezi valaki diktatúrának meg antidemokratikus országnak, akkor a mai Oroszország a megtestesült totális diktatúra.
2013. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Na szóval ha valaki nem értené miért kérdeztem akkor elmondom.Az eurázsiai uniót lehetőleg 2014-ben szeretné Putyin megalapítani és minket is meghívott több másik országgal együtt.Egyébként nagyon sok okos dolgot írtatok és engem is jobban vonz a kelet mint a nyugat.Itt tényleg csak lábtörlők vagyunk.Meg gondoljunk csak a szocializmusra az "átkos rendszerre" hogy örült mindenki hogy végre jön majd a nyugat a demokrácia stb. most meg mindenki vissza sírja.Mindig rossz helyre álltunk.
2013. júl. 12. 12:10
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert aztán az átkosban nem a kelet lábtörlője voltunk, mi?
2013. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha lesz, én Igennel szavazok.
2013. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!