Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kevés a 34% béremelés?

Miért kevés a 34% béremelés?

Figyelt kérdés
Idei infláció várhatóan 3% alatt lesz, ehhez képest 34% 3 évre nagyon jól fizet. Ráadásul a legtöbb országban pont, hogy bércsökkentések vannak.

2013. júl. 11. 12:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg nem kampányoljanak vele, ilyen egyszerű. Senki nem kényszerítette őket, hogy emeljenek.


Ha viszont már emelnek, ne csak az órák számát hanem az órabért is, ne csak az adott keretösszeget osszák kevesebb részre, lásd fejpénz helyett csoportpénzt osztanak, valamint ne építsenek ki, egy semmire sem jó kormányhű szakszervezetet és az egyenlőre szakemberek nélküli szakmai testületeket a tanárok egzecíroztatására.


Ha nincs pénz és akarat a közoktatás jobbá tételéhez akkor ne fogjanak bele. Mutyizni meg hivatalokat vásárolni máshol is lehet, ahol kevésbé fáj a jövő generációjána.

2013. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 MolotovPunk ***** válasza:
88%

Figyelj okos.Te pedagógus vagy?

Nekem van pedagógus rokonom és ők eléggé másképp látják ezt a pedagógus életpálya modellt.És hogy miért?Mert hazugság az egész és nagy parasztvakítás.

Most 34% kamu emelés,amit már le írtak előzőek,hogy miért az.Ja,hogy 2017-ig emelkedik majd állandóan 5-10% al.Persze és ezt el is hisszük majd.

2014ben győz a fidesz,szerintem az lesz az első döntéseik között,hogy elveszik a béremelést,vagy vissza veszik,ami keveset adtak (valaha.)Majd hazudnak valamit megint miért veszik el.Rendvédelmi dolgozókkal is ezt játszották el.

2013. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Sokan írták, hogy félnek attól, hogy a tanárok munkáját felügyelik vagy figyelik ... hát nem ez a cél? Nyugaton minden órán bent ül egy felügyelő, aki figyeli a tanár munkáját és értékelést készít róla.

Ha kapsz egy munkát és valamiért nem tudom elvégezni, akkor bizony segítséget kapsz beül melléd valaki és tanácsokat fog osztani. erre nem az a reakció, hogy úgy se értik, hiába tanítom és mindent megteszek ...

2013. júl. 11. 14:23
 14/36 tetro ***** válasza:
58%
"nyugaton minden órán benn ül egy felügyelő..." aha.... :DDDDDDDDd
2013. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 MolotovPunk ***** válasza:
58%

(nyugaton minden órán benn ül egy felügyelő)

Micsoda?Mit csinál? :DDDD

Persze,jól van,ezt hol álmodtad?

Bocs,de tuti,hogy hazugság,amit állítasz kedves kérdező.

Ez még viccnek is rossz.

2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 hollófernyiges ***** válasza:
Árnyaljuk még a képet azzal, hogy utoljára 2007-ben követte a közalkalmazottak bére az inflációt és azóta hivatalosan kb 28%-kal emelkedtek az árak.
2013. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
19%

Nekem ha annyit kellene dolgozni, mint egy tanárnak és feldobnák, h 36% fizetésemelés, de vele a munkaidő is nő....hát befognám a pofám és örülnék a túlórának.

Nem a tanárok azok, akiket meg fogok sajnálni, mert huuu de sokat dolgoznak!

2013. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
2013. júl. 11. 15:43
 19/36 anonim ***** válasza:
Mert 34% az lószar. 2-300% -os bérelmaradás van országosan mindenhol. Erre előjönnek ilyen 34% -okkal? Én mikor felmondtam, tőlem is megkérdezték mennyi béremelést szeretnék? Mondom kenjétek a hajatokra a béremelésétek, annyit úgy sem fogtok emelni, amennyit kéne, 10-20 ezer forintokért meg nem maradok.
2013. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

"Nem a tanárok azok, akiket meg fogok sajnálni, mert huuu de sokat dolgoznak!"


Ezzel viszont tökéletesen egyetértek.

2013. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!