Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerve az MSZP-t, szerintetek...

Ismerve az MSZP-t, szerintetek ők is a trafikok működési jogait a saját haveri körüknek osztanák ki?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű, hogy igen, csak kíváncsi vagyok, mennyi naiv, és hiszékeny ember van itt.

2013. júl. 10. 06:52
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Helyette eszükbe jutott más, ezernyi más mutyi. Akkor miről is beszélünk? És egyébként sem arra irányult a kérdés, hogy az MSZP csinált-e vagy nem ilyen törvényt, hanem arra, hogy ha már ez a helyzet fennállt, akkor ugyanezt csinálta volna, mint a Fidesz. :)
2013. júl. 10. 07:51
 12/29 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog. Az MSZP-ben csakis becsületes és tisztességes, hazájukat és népüket szerető politikusok kapnak helyet, akik mindent megtesznek azért, hogy Magyarországnak jobb legyen. Ebből kiindulva szerintem lehetetlen ez az elképzelés, mert az MSZP becstelenségét feltételezné, ami mint mondtam, teljességgel valószínűtlen.
2013. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
De ez most megint olyan szánalmas mosdatás. Nem az MSZP csinálta nem ők röhögtek az emberek arcába mondván úg sem tudjuk bizonyítani mert minden nyomott eltüntettek. Ezt a fidesz mutyizta el nem az MSZP. Pont. Amúgy fura az ilyen nyilvánvaló mutyik valahogy mindig a Fidesznél történtek. Ha az MSZP csinált is hasonlókat legalább megpróbálták titkolni, a fidesz meg teljesen nyíltan lopja meg most is az embereket meg lopta meg 98-2002 között elég a harmadáron eladott orosz államadósságra gondolni.
2013. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen igen.
2013. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
23%

jaj, 12 év alatt eszükbe sem jutott.. áldott jó mszp. azért, mert kevesebb haverjuk van, de őket bőségesebben jutalmazzák :D pl az autópálya építés.

Máshogy lop mint a Fidesz, de lop az MSZP is. :)

2013. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Kedves 48%-os


Te valami MSZP haveri társaságba tartozol? Most komolyan, milyen érvelés az, hogy "ha" az MSZP is csinált ilyet, ők legalább titokban? :D Kész, ezzel fel is van ők mentve, vagy mi? :D Hihetetlen... Utolsónak igaza van, hidakat meg aluljárókat építettek a semmi közepébe, tripla pénzért. Vagy az autópályák dupla áron. Nyilván ami megmaradt, ment a magyar emberekhez..persze..ne röhögtesd már ki magad. :D Mondom mindezt úgy, hogy utálom a Fideszt is. De pl. a nokiás-doboz nem a Fidesz alatt vált a korrupció jelképé. :)

2013. júl. 10. 08:51
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert már annyi mindent osztottak szét a haveroknak, hogy egy trafikot már ők sem bírnának el.
2013. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Most komolyan, milyen érvelés az, hogy "ha" az MSZP is csinált ilyet, ők legalább titokban? :D Kész, ezzel fel is van ők mentve, vagy mi?"


Mindenki lop. Ez alapvető. Csak ha már lopnak tőled akkor ne álljanak oda eléd röhögjenek az arcodba és mondják hogy te idióta megloptalak de úgy sem kapsz el. Hanem akkor húzzák meg magukat ez a minimum.

2013. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de attól még nincsen felmentve egyik sem. Például pont azért nem szavaznék egyikre sem, mert az alapvető dolgokban nem értek velük egyet, meg mind a kettő csak a saját érdekeivel és a haverjai érdekeivel foglalkozik.


Attól, hogy az egyik nyíltan lop, a másik meg úgy, hogy mindenki tudja, bár valóban nem röhög a szemedbe, attól még lop! És nem ad felmentést egyik a másikra.

2013. júl. 10. 09:48
 20/29 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy az egyik nyíltan lop, a másik meg úgy, hogy mindenki tudja, bár valóban nem röhög a szemedbe, attól még lop!"


Én sem szavaznék egyikre sem ez egyértelmű. Az hogy a fidesz ennyire elszemtelenedett, hogy ilyeneket is bevállal az meg már vérlázító. Nem ez volt nekik az első ilyen meg attól mert csak ez derült ki nem jelenti hogy fű alatt nem lopják el sokszorosát. Pl az uniós pályázati pénzek szétosztása a fidesz kormányzása óta is elég érdekes. Nálunk az isten hátam mögött 3 év alatt már a negyedik csarnokot építi uniós támogatásból a fideszes polgármester veje, és egyikben sincs semmi, meg nem is használják, az egyiket már el is dózerolták pedig 2 éve épült fel. Mondanom sem kell hogy ezen mennyi pénzt fogtak ha csak felét ráköltötték amit megkaptak rá támogatásként akkor is milliárdos összeget vágtak zsebre.

2013. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!