Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miket csinálna a Jobbik, ha...

Miket csinálna a Jobbik, ha hatalomra kerülne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 22:41
 81/91 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és még annyit, hogy én forrásokat is küldtem, te meg csak üres frázisokat fröcsögtél.
2013. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
49%
Jaj hagyjuk már a forrásaid egyik nagyobb baromság mind a másik mind csak azt hiszi hogy MO megállna a saját lábán de nem így van de ne aggódj majd rájössz!
2013. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
100%
Így van, baromságot mondanak közgazdászok, baromságot mondanak az emberek, akik érzik az unió negatív hatását, baromságot mondanak az angolok, a franciák, mindenki, kivéve te. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
75%

Nem látod a Franciák és az Angolok igazat mondanak nekik gyenge az Unió de őszintén nekünk?Az egyik leggyengébb ország vagyunk az unióban így mire ugrálunk plusz érdekes Olaszország,Németország nem akar kilépni milyen érdekes!

De amúgy csináld válaszd meg a jobbikot és majd fürödjetek a mocsokban mert úgyis tönkreteszi az országot és nem csak én gondolom így elég ha megnézed az első pár kommentet és rájössz!

2013. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
49%
És amúgy de szép lesz amikor az egész világ azon fog röhögni hogy MO megválasztotta a szélsőjobboldali nácipártot bizony jót fognak röhögni és egy szégyen leszünk de nem baj majd akkor megtanuljátok nagy magyarok!
2013. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy tényleg el is felejtettem kérdezni te azért vagy ilyen h*lye mert még mindig a kommunistákkal vagy elfoglalva ugye?Csak mert lerí arról a h*lye fejedről :D
2013. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:

Ahh gondoltam bár rájöttem a százalékodból is hisz még az 50-et sem éri el tehát analfabéta vagy :D

Nem baj majd várlak legközelebb is rontsd csak a százalékod bár ezen már nincs mit :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
Na mindegy jóéjt remélem majd még beszélünk valamilyen kérdésnél!
2013. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
Jó éjt.
2013. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videót . ÉS csak anyit mondanak be akarnak fektetni . Mindenki a saját kőltségéb fektetbe.

Az unió a fontpsab erőseb szővetséges. Persze ha tudink keletre IS terjeszkedjunk de ne a nyigat hejet.

Kelletiek se külőnbek meg senki ezen a bolygon.

Mitt vársz kellet től amit a nyugat nem ad ?

Az nem érv hogy majd ember számba vesznek minket ez semit mondó hőbőrgés.

Vagy hogy nem akarnak gyarmatosaitani ugyan ugy az érdekiekt akarják mint a nyugatiak.

2013. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!