Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miket csinálna a Jobbik, ha...

Miket csinálna a Jobbik, ha hatalomra kerülne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 22:41
 71/91 anonim ***** válasza:
Csak szeretnéd hogy azt csináljam mert tudod te sose érsz el annyit mint én de nem baj majd talán küldök neked egy képeslapot valahonnan egy gazdag szigetről hadd folyjon a nyálad!
2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
90%
Azt tudod ugye, hogy iszonyú szánalmas egy lúzer vagy? :D Felvágsz itt a semmire, lefogadom, hogy valami kertész lehetsz, aki szereti nagyítani a jelentéktelen sz@r életét. :D
2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
49%
Sose ugyanis nem szoktam felvágni mivel 3 barátomból kettő nálam is gazdagabb így sose tudtam felvágni úgyhogy hidd el amit mondok az igaz de gondolom te biztos valami közmunkás lehetsz bár még sztem a seprűhöz is barom vagy!
2013. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
90%
Diplomával olyan hülye vagy, mint a s*gg. Az igen. :D Értesz te egyáltalán valamihez, vagy ennyi aggyal csak a vegetálási funkciókat tudod ellátni? Menjél aludni h*lyegyerek, és dicsekedj anyunak, hogy a fia egy szellemileg korlátolt toprongy.
2013. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
49%
Ja mondja ezt az az ingyenélő aki azt hiszi hogy a nyugat egy semmi és nélküle is megélünk de akkor tényleg csak egy kérdés miért akarnak egyre többen csatlakozni pl Románia?Ha ennyire szar akkor miért mondd már el te agyoniskolázott!
2013. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
Mert ott is ugyanazokat hazudják az embereknek, mint nekünk anno. Hogy majd kolbászból lesz a kerítés. De most egy ilyen fogyatékos nyomingernek hiába mondom, mert fel sem fogja a diplomájával. Te próbálj meg arra válaszolni, hogy miért gondolják egyre többen azt, hogy fenntartásai vannak az unióval kapcsolatban, meg hogy ki kéne lépni? Vagy az angolok miért akarják népszavazásra bocsátani ezt a kérdést? Vagy a franciák miért akarnak kilépni? Te ász..
2013. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
49%

Na megint látod milyen idióta vagy:

1. minden kelet-európai nép megpróbál belépni mert nem bírnak megélni

2.A Franciák megtehetik mert erős a gazdaságuk talán az Unió 3- legerősebb ha jól tudom de nem biztos íg megtehetik míg Angliáról végképp kár beszélni hisz a font a legerősebb pénznem és Angliának a világon a 3. legnagyobb az aranytartaléka ők megtehetik te szerencsétlen míg mi nem


Plusz nem tudom te kikkel beszélgetsz de pl ahol én lakok egy 9800 fős településen kb 8 ezer ember benn akar maradni így nem tudom hogy honnan jön hogy ki akarunk lépni de elég nagy idióták akik ezt mondják!

2013. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
91%

Szövegértés egyes, te agyoniskolázott diplomás.

Nem azt kérdeztem, hogy miért teheti meg, hogy kilépjen, hanem hogy miért akar kilépni? Erre próbálj meg válaszolni. Ha először nehezen megy a szövegértés, gondold át, nem kell elsietni a választ..:D


Most akkor te hol laksz? :D Magyarországon, vagy külföldön? És az egész települést végigkérdezted, hogy tudod hogy 8 ezer ember? :D


[link]


Na, most már mehetsz aludni. Meg vagy cáfolva.

2013. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
49%

Egyrészt onnan tudom mert nem nagy város majdnem midndenki ismer mindenkit így politika is szóba jöhet

másrészt MO-t tartom az otthonomnak azért írtam hazát külföldön csak a munkám idején vagyok

a kilépést pedig azért akarják mert az EU-ba GDP szerint kell adózni és aszerint fizetnek így FR-o és Anglia többet fizet be mint amennyit kap így nekik szar na így már érted te okos?

2013. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mivel Angliának nincsen mezőgazdasága, így például ők az uniótól kapnak nem kis összeget ennek kompenzálására. Mellesleg az unió az ő ötletük volt, nem a keleti államoké. A keleti államokból iszonyat mennyiségű pénzt szivattyúzik ki az unió. Mindenki rájött már, hogy az unió be fog csődölni, kivéve téged, meg pár hozzád hasonló "vak" embert.


Ja, és Lóránt Károly közgazdász írásait az unióról javaslom, tekintsd át. Nem fogod megérteni, de többet nem tudok tenni az ügyben. Én itt lezártam, minden szerelem egyszer véget ér, a tiéd meg az unióé is.


[link]

2013. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!