Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnaiék vagy Mesterházyék...

Bajnaiék vagy Mesterházyék bevezetnék a melegházasságot?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Reménykedsz mi?!
2013. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Egyik párt sem fogja bevezetni mert az emberek itthon értelmileg 100 évvel le vannak maradva így elég nagy ellenségeskedést szülne egy ilyen döntés.
2013. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad az Index-cikket, mi?


Nem valószínű, támogatóak lennének de nem vállalnák fel azt a ribilliót amit a konzervatívok csapnának azért az 1-200.000 plusz szavazatért, amit a melegek és a szimpatizánsok hoznának nekik.


Örökbefogadást már inkább, de gondolom azt is inkább fű alatt, pár nyugat-európai országhoz hasonlóan, ahol egyedülállóknak is engedélyezik.

2013. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem olvasok indexet, mivel eléggé részrehajlóak. Láttam, hogy Bajnaiék és a baloldaliak támogatják a melegfelvonulást, na ebből én nem kérek.
2013. júl. 5. 14:35
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

#4

Orbán is támogatta a ratyi felvonulásokat mielőtt átvedlett őskereszténybe.

2013. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
"Nem olvasok indexet" - Az a baj, hogy mást se!
2013. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Orbánnak sem hiszek. Az index meg egy balliberális hírportál, azért nem olvasom.
2013. júl. 5. 14:45
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát a fidesz jó időre bebetonozta magát, láttunk már erre példát nyugaton is, hogy egy párt DEMOKRATIKUSAN évtizedekre képes behúzni magának a kormányzást.
2013. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Ergo tökmindegy mit akarnának a szoci-liberális körök.
2013. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bajnai nem támogatja melegházasságot.

Láttad volna az arcát,meg ahogy tapsolt,azon a meleg rendezvényen.Már én sajnáltam szegényt , pedig nem vagyok a támogatója.


Viszont, a PM (Párbeszéd Magyarországért), támogatja a melegházasságot , fű liberalizációt...stb.

A PM, az LMP nevű pártból vált ki és és összeállt Bajanaival.

A teljes neve, eredetileg is Együtt2014-PM.

Vagy manapság, Korszakváltók?

2013. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!