Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki volt az a nő aki náci...

Ki volt az a nő aki náci karlendített és evvel polgár pukkasztott anno? Csak kíváncsi lennék mi van vele hogy így eltűnt hogy a nevére sem emlékszem.

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon ilyen nem volt.

Csehországban volt ilyen.

2013. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán Bácsfi Diánára gondolsz.
2013. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bácsfi Diána: [link]
2013. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Huuu,kérdező,nekem is eszemben jutott a napokban,meg is akartam kérdezni itt az gy.k-en,én is kiváncsi vagyok mi lett vele,nagyon eltünt,már rég halottam rola
2013. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon van még egyáltalán?Egy ideje sehol nem hallani róla,
2013. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4.


Ennek a csajnak az apja valami fejes, valamelyik minisztériumban.


Annyit tudok , hogy az ELTÉN végzett egyiptológusként ,meg 3 évet járt jogi karra de otthagyta és most filozófiát tanul.

2013. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a karlengetés szerintem csak provokáció volt.
2013. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg Bácsfi Diánáról van szó és csak azért nyomatta ezt a hungarizmus cuccot, mert feltűnési viszketegsége van.

Amikor rájött, hogy erősen megütheti a bokáját, akkor visszavonult és befejezte a villogást.

Van egy ismerősöm, akiből később a Pax Hungarica Mozgalom egyik vezetője lett, ő ott volt vele a bíróságon annak idején, mivel mindkettejük ellen vádat emeltek.

Diána azóta befejezte a pályafutását, elkezdett ilyen alternatív, ezoterikus stílusban nyomulni és fantasy regényeket ír, valami megváltónak képzeli magát.


[link]

2013. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ozmium42 ***** válasza:

Bácsfi Diána, Avatara néven magyar őstörténetet hallucinál, fent vannak az előadásai youtúrón, nézhetetlen és minősíthetetlen, de mégis tetszik valakinek.


Egyébként a Magyar Szigeten Saga is karlendített egyszer, de ő utána magyarázkodott miatta, meg ő ugye nem magyar.


"Nálunk otthon ilyen magas a fű"

[link]

2013. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez még jobb:


http://www.youtube.com/watch?v=MMvVMJgj-xo


Elég csúnya szegényke. :)

2013. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!