Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt az LMP?

Hova tűnt az LMP?

Figyelt kérdés
Mióta a Párbeszéd Magyarországért kivált belőle, azóta csak róluk hallunk, ők nyilatkoznak, ők akcióznak. Az LMP és Schiffer viszont meg se mukkan annyira, hogy nem is tudom, Schifferen kívül ki maradt még az LMP-ben.

2013. jún. 29. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjuk már ezt a pm-et, még az lmp-nél is nevetségesebb a neve, és az egész arra fogant, hogy azt hiszik, majd a Jobbik szavazótáborából oda fognak téríteni embereket, és ezt meg is mondta az a karácsony vagy hogy hívják, hogy a Jobbik szavazótáborát szeretnék megcélozni.. szánalmas amit művelnek, nem tudom mit gondolnak, hogy majd megindul a bandwagon?
2013. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

A PM szerintem is nevetséges.

Az LMP szintén.Főleg az a lopkodós dolog.

Akkor , ott joggal mondták , hogy a cigánybűnözés a parlamentben is megjelent:D

2013. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én se tartom sokra egyiket se, csak feltűnt, hogy miközben az egyik szavazótábor nélküli csoportocskát (PM) sztárolja a balos média, addig a másikat teljesen ejtették mindenütt. De lehet, hogy az LMP már most kifulladt, és nem ad életjelt magáról?
2013. jún. 29. 22:43
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Lmp?

Mindenki tudja, h egy bohócalakulat...jó hogy felsültek...

2013. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Az LMP nem tamogatja Bajnait, a PM meg igen. Ennyi a nyitja.
2013. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy Jön ide Bajnesz?
2013. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap találtam a postaládámban az LMP újságját. Elég sok mindent kifogásolnak benne.
2013. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát úgy, hogy a PM beállt Bajnai mellé, ezért hívták őket úgy az utóbbi időben, hogy Együtt-PM. Szinte kizárólag csak így jelentek meg a hírekben.


Az a röhej ebben az egészben, hogy valós szavazói csak az MSZP-nek vannak, ők adnak majd helyet a listájukon a társutas Együtt Korszakváltók Pártnak (Bajnai), aki majd a saját, MSZP-től kapott helyeiből leoszt a saját további társutasainak (PM, Szolidaritás, esetleg 1-2 liberális). Ha valós választáson kellene indulni, akkor se Bajnai, se a korszakváltók, se senki más nem jutna be az MSZP-én kívül.

2013. jún. 30. 07:56
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
@6 Ugy, hogy a balos media Bajnait tamogatja, mivel szerintük csak o kepes elzavarni Orbant.
2013. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az LMP mindig is egy bohóctársaság volt. Gyakorlatilag az SZDSZ-utódpártja. Az, hogy kivált belőle a PM, meg még inkább nevetségessé teszi a helyzetet. Az meg a pláne, hogy a jobbikos szavazókat akarják megcélozni. Vicc az egész. Én, mint jobbikos azt mondom, hogy bár sosem szavaznék az LMP-re, illetve sosem szimpatizáltam velük, azt el kell ismerni, hogy az egész bandában Schiffer az, aki tisztelet érdemel. Ő nem köpönyegforgató, mint Karácsony, vagy a többi PM-es, kiáll azért, amiért 2010-ben vallott.


Mondom ezt úgy, hogy egyikre sem szavaznék soha, és utálom a liberálisokat.

2013. júl. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!