Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugodt lehet Mesterházy...

Nyugodt lehet Mesterházy Attila a következő választás kimenetelét illetően?

Figyelt kérdés

Ma a Klubrádióban egy interjúban, ahol Vicsek Ferenc szembesítette a számukra lesújtó legújabb közvélemény-kutatási eredménnyel, Mesterházy egyáltalán nem jött zavarba. Magabiztosan kijelentette, hogy ettől még simán győzhetnek, mert az emberek a ma érvényesülő megfélemlítés miatt nem mondják meg, ha egy ellenzéki pártra szavaznának. Volt már ilyen, hogy e miatt rosszul mértek a közvélemény-kutatók, és most is erről van szó. De azt nem tette hozzá, hogy máskor pár % volt az eltérés, most meg ha az összes balos erő támogatottságát összeadjuk, még az is messze elmarad a FIDESZ egyedüli támogatottsága mögött. Vagy lehet ekkora óriási a torzítás a kétharmados uralom miatt?


[link]



2013. jún. 26. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudom , hogy csinálják ezeket a közvélemény kutatásokat , nem is nagyon hiszek nekik.


Engem még sosem kérdeztek meg.


Bármi megtörténhet.

2013. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nyugodt lehet, nem kell majd kormányt alakítania.
2013. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Hogy ne!

Mint a herélt csődör.

Mert semmi köze nem lesz hozzá.

2013. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
egészen nyugodt, lehet semmi esélye sincsen...
2013. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet nyugodt, mert az MSZP nem érdemli meg a győzelmet, és nem is fog győzni (mondom én, baloldaliként). Egyébként pedig Orbánnak sincsen oka a teljes nyugalomra, mert pl. 2002-ben csupán pár hónappal a választások előtt a Fidesz győzelmét hozta szinte az összes közvéleménykutató. A végeredményt és Orbán lebiggyedt száját azóta már ismerjük. Ezt szerintem ő sem felejtette el, ezért zakatol a Bajnai-ellenes kampány teljes gőzzel...
2013. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2002-ben azért ilyen hatalmas különbséget nem hoztak ki a közvélemény-kutatók a FIDESZ javára. Igaz, hogy a FIDESZ győzelmét prognosztizálták, de nem ilyen óriási arányban.
2013. jún. 26. 21:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, és az is különös nekem, amit írtál, hogy a FIDESZ csak Bajnait nyírja, Mesterházy mintha nem is létezne. Ez azt jelzi nekem, hogy eldőlt: Bajnait indítják közös balos jelöltként. De ez se ígér valami biztató jövőt. Egy 5 %-os párt, ha egyáltalán párt vezetője adná a miniszterelnököt? Lenyeli ezt majd az MSZP?
2013. jún. 26. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy baloldali választási koalíció nyerne, az lenne a legrosszabb az országnak. A következő 4 év kormányzás titkos háttéralkukról, kompromisszumokról szólna, ahol a koalícióban résztvevő pártok a belső ügyeikkel lennének elfoglalva.

Ennél még a jelenlegi rendszer is jobb.

2013. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Fidesz nagyon okosan csinálja. Már évek óta a Bajnait szidja, járatja le folyamatosan. Ezért nem tud 5% fölé nőni a Bajnai támogatottsága. Még csírájában igyekszik a Fidesz elfojtani.


Közben folyamatosan napirenden tartják a Gyurcsány hülyeségeit is. Öszödöt, Sukorót, stb.


Az Mszp-t meg hagyják szabadon működni. Az ő nevük már úgyis szitokszó lett az elmúlt 8 évben.

2013. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: Tényleg úgy tűnik, hogy ez van, erre ennyire pontosan nem is gondoltam.
2013. jún. 27. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!