Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Általában milyen pártszimpatiz...

Általában milyen pártszimpatizánsok azok, akik Nagy-Magyarországos matricát tesznek a gépkocsijuk hátuljára?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 19:27
1 2
 11/15 Joe Makepeace ***** válasza:

A gond az, hogy egyáltalán ilyen kereskedelmi forgalomba kerülhet, sőt egy riportban egyszer Viktor bácsi autóján is rajta volt.

Ez olyan, mintha a mongol elnök Dzsingisz kán mongóliájának a térképével, vagy a török miniszterelnök a Török Biroldalom térképével grasszálna a külföldi városokban!

(igen, anniban más a dolog, hogy ők elhódítottak területeket, de "eredeti állapot" egyetlen mai állam területén sincs már, mint ahogyan "eredeti népség" sincs...)

Másodsorban ez olyan, hogy gondoljuk el, milyen cirkusz lenne abból, hogyha mondjuk Németországban valaki föltenné (főleg ha kapható lenne) a DDR matrica, tehát egy ma már nem létező ország "felségjelzését" hordaná magán az autója, mert ő úgy gondolná, hogy ő német ember és kommunista is egyben, hát akkor hajrá...

Vagy más régi német térképekről, mondjuk úgy 1939, és 1944 közöttiekről ne is beszéljünk!

2013. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11 #


Németországban gyártanak régi német zászlót , a császári fekete-fehér piros vagy nevezzük porosz zászlónak.

Berlinben láttam ilyeneket.


Ausztriában pedig az ultranacionalisták használtak/használnak régi osztrák zászlót (valszeg habsburg).A youtuben láttam.


Persze ez nem egyenlő a térképpel....

2013. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fentebb olvashattákok Joe Makepeacer-t 2013-ban.



Most nézzük mit írhatott Joe Makepeacer őse 1663-ben:


"Nem is értem hogyan kerülhet közkézre ez a felforgató söpredék Zrínyi irománya az török áfiumról. Felháborodást váltott ki szegény Szulejmánál és a Habsburgoknál.

Micsoda szemtelenség és feszültségkeltés!


Tudomásul kell venni, hogy Magyarország örökre és visszavonhatatlanul szétdarabolódott és törődjünk bele, hogy a határok megváltoztathatatlanok Erdély, Hódoltság és a Királyi Magyarország többé soha nem egyesül.


Az ilyen irredenta, revizionista Zrínyiekből nem kérünk!


Arról nem is beszélve, hogy a nagypapája még volt olyan nemzetpusztító aljadék, hogy Szigetvárat nem engedte át Szulejmánnak. Szégyenteljes egy család.


Magyarország nem foga soha, értitek SOHA újraegyesülni!

A kutya fáját, 1663-at írunk, nőjetek már fel!"

2013. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Neo80 válasza:
Semmilyen párt szimpatizáns nem vagyok,szoktam szavazni, de Magyar vagyok, és ezért rakok a kocsimra Nagy-Magyarországos matricát, és oda megyek vele ahova akarok, Erdélybe is, mert szerintem ez igy korrekt...
2017. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Neo80 válasza:
Semmilyen párt szimpatizáns nem vagyok, járok szavazni, de Magyar vagyok, ezért rakok a kocsira Nagy-Magyarországos matricát, és oda megyek vele ahova akarok, Erdálybe is, mert szerintam ez igy korrekt...
2017. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!