Persze. Szánalmas, nyilván meglovagolják ezt a hullámot, hiszen sehol nincsenek a százalékokat tekintve. Most nekik minden számít.
Ebből is látszik, milyen jellemtelenek. Ez a politika, az érdekvezéreltség. Szomorú.
2013. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
2/9 anonim válasza:
Ha az MSZP csinálta volna akkor nem lenne semmi bajuk se vele...csak mivel a Fidesz csinálta így máris nem tetszik ez olyan mint a rezsicsökkentés (bár nekik az még csak eszükbe se jutott volna)
2013. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
3/9 anonim válasza:
Érdemes előbb tájékozódni, mielőtt véleményt mondunk. Az új földtörvényt az MSZP megszavazta. A pártszóvivői vélemények minden pártnál nem a párt elképzeléseit tükrözik, hanem politikai kampányok a szimpatizánsi tábor növelése érdekében.
Egyébként a földtörvény megszavazása jogilag törvénytelen, tehát érvénytelen. Ettől még játszhatnak kutyakomédiát, és törvényesnek tekinthetik. Nem ez lesz a szavak értelmének első meghágása.
2013. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
4/9 anonim válasza:
kb
2013. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
5/9 anonim válasza:
Ángyán is csak azért ellenezte, mert a Fidesz csinálta? De hát ő Fideszes volt? Tudod, hogy milyen kifogásokat hoztak fel? Gondolom nem.
2013. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
6/9 anonim válasza:
a demokratikus ellenzék azért ellenzi, mert az egész törvény egy kulákosítás, a kis gazdák ellehetetlenítéséről szól
2013. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
7/9 anonim válasza:
Az MSZP 12 évig kormányzott összesen, köztük 4 évig 3/4-del és mégsem hoztak ilyen törvényt. Fel sem merült. Szóval öngól kedves Viktor.
2013. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
8/9 anonim válasza:
Mivel ők kérték a hétéves moratóriumot az EU-tól, így elég valószínútlen, hogy minden vágyuk a termőföldek eladása lenne. És nem is hozott semmiféle földtörvényt.
2013. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
9/9 anonim válasza:
Az EU-pártiság - pontosabban annak el/felismerése, hogy Magyarország számára gazdaságilag és politikailag hasznosabb tagnak lenni, mint kívülállónak, az nem azt jelenti, hogy az EU minden hátrányát, és tulajdonságát kritika nélkül el kell fogadni. Rengeteg hiba van az EU-ban is, éppúgy, mint Magyarországon, mégsem mondjuk azt, hogy az a helyes, ha mindenki kivándorol és "lecseréli a magyar állampolgárságát" egy újért. Összefoglalva nem a tagsággal, hanem az önérdek érvényesítésével van gond.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!