Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP az öregek pártja,...

Az MSZP az öregek pártja, Bajnai pártja pedig a liberális fiataloké?

Figyelt kérdés

A fiatalok körében 10% alatt van az MSZP támogatottsága.

Ezért jött létre Bajnai pártja, hogy megpróbáljon nyitni a fiatalabbak felé is a baloldal?



2013. jún. 24. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem. A jobbik a liberális fiatalok pártja.
2013. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Az elsőnek van igaza.
2013. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van. A baloldal a kommunista korszakban megrekedt idősebbek, - és esetleg kisebb középkorúak - csoportját felölelő nézetekre (jött létre) maradt meg. A fiatalok nagy többségben a jobboldalt preferálják. Ennek viszont több oka is lehet.

Szóval egy szó mint száz, Bajnai és az MSZP ugyan az semmi különbség köztük. Ha nem túl megterhelő, és vissza is tudsz emlékezni 2009-re, és esetleg maradt még pár halovány emlékfoszlány a fejedben, akkor emlékezhetsz is erre. Jó tudom írni se kell a választ erre, nyilván Gyurcsánynál jobb volt, de ez nem nehéz, ha egy mosogatószivacs vezette volna helyette az országot, is jobban jártunk volna.

2013. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
fiatalok főként Jobbikra meg LMP-re szavaznak a felmérések szerint... baloldalon az LMP a fiatalok pártja ezáltal szerintem...
2013. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Így van. Egyértelműen az LMP a liberós fiatalok pártja. Bajnai pártja inkább a fiatal baloldaliaké (tudom, hihetetlen, de léteznek olyanok is). Ezért is lesz érdekes, hogy a Mesterházy, Bajnai, Gyurcsány trió hogy fog osztozkodni a (Fidesz rossz szereplése miatt) növekvő baloldalon.
2013. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Menjetek fel facebookra, vagy nézzétek meg a pártok honlapjain kik likeolják őket. mszp.hu-n tényleg CSAK nyuggerok jönnek ki, nagyon nagyon szánalmas.


Bajnai pártjánál nekem 3 ismerőst dobott ki, fiatal mind3, ebből 1 csávót okosnak tartok, egyiküket ritka ostobának, szakközépben bukott, agresszív, politikához biztosan nem ért, a harmadik egy hajógyáris kis plázacica.


Jobbiknál 24 ismerősömet adja ki, ebből 11 egyetemista/főiskolás.

2013. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatból mondom, hogy az, ha valaki egyetemista nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy értelmes. Nekem is vannak egyetemista ismerőseim akik lájkolták az MSZP-t és a Libajnai pártját is.
2013. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!