Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Qurvak, buz*k, es ciganyok...

Qurvak, buz*k, es ciganyok utan most bunozoket nepszerusit a Tv2, mi a velemenyetek a dolgrol?

Figyelt kérdés

Hal a tortán - Teljes gőzzel

Vendégváró valóság-show

- Zalatnay Sarolta, Tasnádi Péter, Stadler József, Nagy Éva és Pápai Joci a Hal a tortán heti vendéglátói.


2009. okt. 12. 22:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

"Kedves kérdező, én kíváncsi lennék, hogy Te mit csináltál amitől azt gondolod hogy Te jobb vagy mint akikről a kérdésedben írsz?"


Ha megengeded válaszolnék én is.Bár mit nem csináltam én is lenne a helyes :) Tehát:

-Nem sikkasztottam

-Nem raboltam

-Nem öltem

-Nem loptam

-Nem garázdálkodtam

-Nem törtem be sehová

Szóval átlagember vagyok mint a többség,és sérti a jó ízlésemet,hogy köztörvényes bűnözőket futtatnak főműsoridőben.Bár ez inkább az ORTT hibája,hogy hagyja ezeket az igénytelen műsorokat mint ezek a "vendégvárók" Móni és Józsi barát és társaik.És nem igaz,hogy erre van igény mert az unokahúgom 9 éves fejjel többre tartja az igényes filmeket (Le a cipővel,Keménykalap és Krumpliorr,Égig érő fű,stb az ő korosztályának valót)mint az amerikai maszlagot amit nyomatnak ész nélkül.Ha tévézek akkor szinte csak sport és természet(tudományos) műsorokat nézek de inkább olvasok.Persze megnézem én is a premierfilmeket de azt inkább moziban :).Szóval lenne igény a komoly műsorokra csak akkor a celeb sztárocskák és belőlük élők hoppon maradnának és ez nem tetszik nekik,és sajnos ők vannak azon pozícióban akik diktálják a műsortrendet.És így van NEM kell nézni helyette elolvasni egy könyvet vagy összeülni a családdal és leporolni a "ki nevet a végén" vagy a "Gazdálkodj okosan" társasjátékot és sokkal de sokkal jobb szórakozás lesz mint butulni a tv előtt.

28\F

2009. okt. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

BRAVÓ TV2 csak igy tovább , már ismerkednek azokkal , akik onnan jöttek ahova ők mennek majd...

A gomb meg azért van a TV-n hogy használják EMBEREK !

2009. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

Jó lenne végre felfogni, hogy azt adják a tévében, amire igény van, ugyanis reklámbevételekből élnek.


Ha minden magyar kultúrlény lenne, és csak a Spektrumot meg a National Geographicot nézné, akkor nyilván nem lennének ilyen műsorok.


Azért szerintem rengeteg olyan ember van, akinek nem csak 5 csatornája van, és ezért nem tud mit nézni. Mondjuk ős is nézhetnék ehelyett az M1-et vagy a Dunát.


A Stadler meg szerintem is nagy arc:)!

2009. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
42%

Ezek köztörvényes bűnüzők, akik magkapták méltó büntetésüket. Mégis pfújolsz.

És a drága politikus társaink (mind), akik végkielégítik az utolsó forintokat is a zsebünkből, majd megszorítják a tökeinket (már akinek van).

2009. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Erre mondom azt hogy no comment.

Köztudott, hogy sajna amit a TV2 és az RTL KLUB művel kereskedelmi televíziózás címszó alatt, az valami undorító...

2009. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Én meg azt nem értem kinek van erre még energiája itt Magyarországon, hogy ilyen pitiáner dolgokon idegeskedjen......győzikét is mindenki le hülyézte.... erre ő 8 általánosával ha megvan egyáltalán neki, egész legálisan szerzett magának több tíz milliós vagyont abból hogy hülyének nézette magát hétről hétre a családjával együtt, amit nem volt nehéz eljátszaniuk. Most meg itt az öreg Bunkő Dani aki ugyanezt csinálja majd mint a cigán gyerek....és fogadjunk hogy ő is megszedi magát az adófizetők pénzéből még halála előtt, mert vegyük már észre ebből élnek hogy beszélnek róluk az emberek..... Szerintem azért kéne inkább aggódnunk hogy ezeknél az embereknél még semmirekellőbb emberek irányítják a sorsunkat egyre mélyebbre,és mélyebbre.....na inkább ezekről kéne beszélnünk mert csak lopnak-és eltűnnek a szemétládák, és őket még csak meg sem bünteti senki!
2009. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
igen, így van:(
2009. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%

Magyarországon mindígis a tolvajok,csalók,gazemeberek voltak a királyok - mostmár ők a média által kihelyezett követendő példák is.

Vastaps és hányinger.Hajrá,Magyarok!

2009. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát azért Mátyás Királyról vagy Horthyról, Széchenyiről nem mondanam, hogy gazemberek vagy tolvajok voltak... nem kéne túlozni, ahogy a móricka írta, régen voltak az Árpádháziak az uralkodók, most meg a szarázhaziak vezetik az országot.
2009. okt. 14. 19:12
 20/28 anonim ***** válasza:
94%

Jav: "királyok".

Így már ok? ;)

2009. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!