Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben az esetben te melyik...

Ebben az esetben te melyik oldalra állnál?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy "háború" kezdődik a 1. cigányok, zsidók és a 2. nácik között. Mindenkinek bekéne állnia valamelyik "oldalra". Melyik oldalra állnál? Ölni ártatlan, kirekesztett kisebbséget? Ugyanakkor eszedbe jut mennyi fájdalmat is okozott neked ez a kisebbség. Vagy pedig azokhoz akik miatt minden rosszra fordult, és kegyetlen módon gyilkolnál? Ne felejtds, nincs harmadik választás! A nácik ugyanazzal a gondolatmenettel lennének mint anno.

Szóval, hova állnál?


2013. jún. 21. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

A zsidók irtását nem helyeselném.


A nácik mellé állnék ,mert ez lenne a kötelességem ,a saját népem mellé kellene állnom.

Nem tehetnék mást , mivel a magyarok az én népem és ha választani kellene ,hogy a magyarok vesszenek vagy ők ,akkor őket mondanám.

2013. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

"Ne felejtds, nincs harmadik választás!"


MINDIG van harmadik választás.

Komolyan, mindig!

2013. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen a nácik közé állnék be és irtanám a zsidót meg a cigányt tűzzel, vassal!
2013. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha csak ez a lehetőség akkor a cigók zsidók oldalára. Egyrészről mert a faji és vallásalapú népirtással nem értek egyet meg nem is szeretek vesztes oldalon lenni.
2013. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy stílusos legyek a kérdéshez, a megfelelő oldalról egy kép, hogy mit tennék:

[link]

2013. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Hogy stílusos legyek a kérdéshez, a megfelelő oldalról egy kép, hogy mit tennék:

[link]


Kávét főznél cigányból?

2013. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

"Ne felejtds, nincs harmadik választás!"


[link]

2013. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

"Kávét főznél cigányból?"


Nem. Ha fentiek irtják egymást, nekem már csak egy kávéra van szükségem.

2013. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés... bár én nem tudnám elképzelni, hogy a cigányok a zsidók oldalán állnának vagy fordítva... a faji népirtással nem értek egyet, de ha a jövőt nézném, akkor nem állnék a cigányok oldalára, mert nem harcolok olyanok oldalán, akik utána majd engem fosztogatnak...

"Kegyetlen módon gyilkolnál"? Olyan is van, hogy kegyesen?

2013. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ozmium42 ***** válasza:

Baromira nem vágom a kérdést!


Na már most háború van. Az ellenség pont nem "ártatlan, kirekesztett" kisebbség, hanem felfegyverzett hordák. Teszem azt zsidó kormány által adófizetői pénzen rendőrnek, katonának, küzdősportokra felnevelt és felfegyverzett, feltüzelt cigány hordák. Ez esetben kétségtelen, hogy a nácik oldalára állnék.


Na de ez?


"Vagy pedig azokhoz akik miatt minden rosszra fordult, és kegyetlen módon gyilkolnál?"


Mi az a minden, ami pont a nácik miatt fordult rosszra? Nem értem. Vagy itt most arra céloznál, hogy az egyszeri nácik minden előzmény és indíték nélkül elkezdik mészárolni az ártatlan cigányokat és zsidókat? Eléggé valószerűtlen elgondolás, a történelemkönyv sem így írta. Ebben az esetben kimaradnék a buliból.

2013. jún. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!