Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 20. 08:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a Pannónia, mint motorra gondol. Szóval a Pannónia motornak az oroszlánja. Vagy mondjuk a Pannónia fesztiválnak az oroszlánja. Az biztos, hogy semmiképpen sem a provinciára gondol. Egyébként nem tudom, hogy azt tudtad-e, hogy a gárdistának eredeti, betiltott ruháján is egy oroszlán van? :D
2013. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Szerintem ő a Pannónia, mint motorra gondol. Szóval a Pannónia motornak az oroszlánja. Vagy mondjuk a Pannónia fesztiválnak az oroszlánja. Az biztos, hogy semmiképpen sem a provinciára gondol. Egyébként nem tudom, hogy azt tudtad-e, hogy a gárdistának eredeti, betiltott ruháján is egy oroszlán van? :D"



Igazad lehet. Hová gondoltam én... Nem is tudom miért provincia jutott eszembe. Lehet a pannon tenger miatt.

Egyébként nem tudtam hogy a ruhákon is az van.


Nem régóta foglalkozok a politikával. Kb 2 éve. De akkor is már valami miatt a jobbik volt a legszimpatikusabb.

2013. jún. 21. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!