Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt cigányok? Olyanok...

Vannak itt cigányok? Olyanok akik a normális fajtából valók?

Figyelt kérdés
ti nem unjátok a társaitok bűnöző életmódját? én cigányok között élek sok cigány ismerősöm van de ismerem is őket 90%-uk már követett el bűncselekményt (kisebbet, nagyobbat az mindegy) de vannak olyanok akik rendesek és dolgoznak, és én meg mondom őszíntén utálom a cigányokat az utóbbi időkbe viszont próbálom ezt vissza szorítani magamban, sok cigánnyal beszélek ezekről a dolgokról és ők is látják hogy van cigány bűnözés, ekkor egy kicsit meg nyugszok de aztán megint hallok valamit a cigányok meg verték ezt, a cigányok loptak, és ekkor megint elkap az ideg, a cigányságnak elkell ismernie hogy a többség bűnöző! de persze nem a cigányokra kell rá terhelni mindent hanem aki bűnöző az bünhődjön, és együtt működjenek a magyarokkal, amint a cigányság változtat az életvitelén a magyarok elfogják fogadni, egy cigány ismerősöm mondta hogy régen nem volt ilyen hogy cigány magyar ellentét, a kocsmában össze verekedtek (nem etnikai ellentét miatt) de másnap ki békültek, ennyi. én a Magyarországon élő cigányokat magyarnak tekíntem, úgy mint az USA-ban a négereket elfogadták és sokuk bűnöző de akkor is amerikaiaknak érzik magukat, ti cigányok harcolnátok a hazátokért, Magyarországért?
2013. jún. 15. 21:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia,én is roma vagyok félig,és félig magyar,mivel apukámmal nem élek,és nem is "ismerem",ezért anyukámmal élek aki roma,sajnos mindennap találkozok olyan romákkal akik lusták dolgozni,lopnak,és talán csak akkor fürödnek mikor az eső esik.Az én családom mindig is olyan volt hogy mindent megcsináltak,nekik nem büdös a munka,minket nagyon szeretnek a magyarok,és nem tekintenek ránk cigányként.Ás igen harcolnák a hazámért katonaként,de én rendőrnek tanulok,és már csak pár év,és érezhetem magamon az egyenruhát,és szolgálhatok és védhetek,és szemrebbenés nélkül beviszem azokat a mocskokat a sittre,mivel tőlünk is lopják a fát,és egyfolytába szekálnak minekt,mert anyukám és a tesóm tisztességesen dolgozik.Úgyhogy e miatt a cigányok miatt,nézik le az összes cigányt,sajnos...
2014. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem azért de a magyarok vmi szentek és van normális roma én is az vagyok és sok magyar haverom van:)
2018. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 jobbikostibi ***** válasza:
a ciganyon latszik hogy cigany. itt nincs hazajuk. mrrt nem ugy viselkednek. nincs is hazájuk
2021. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!