Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt cigányok? Olyanok...

Vannak itt cigányok? Olyanok akik a normális fajtából valók?

Figyelt kérdés
ti nem unjátok a társaitok bűnöző életmódját? én cigányok között élek sok cigány ismerősöm van de ismerem is őket 90%-uk már követett el bűncselekményt (kisebbet, nagyobbat az mindegy) de vannak olyanok akik rendesek és dolgoznak, és én meg mondom őszíntén utálom a cigányokat az utóbbi időkbe viszont próbálom ezt vissza szorítani magamban, sok cigánnyal beszélek ezekről a dolgokról és ők is látják hogy van cigány bűnözés, ekkor egy kicsit meg nyugszok de aztán megint hallok valamit a cigányok meg verték ezt, a cigányok loptak, és ekkor megint elkap az ideg, a cigányságnak elkell ismernie hogy a többség bűnöző! de persze nem a cigányokra kell rá terhelni mindent hanem aki bűnöző az bünhődjön, és együtt működjenek a magyarokkal, amint a cigányság változtat az életvitelén a magyarok elfogják fogadni, egy cigány ismerősöm mondta hogy régen nem volt ilyen hogy cigány magyar ellentét, a kocsmában össze verekedtek (nem etnikai ellentét miatt) de másnap ki békültek, ennyi. én a Magyarországon élő cigányokat magyarnak tekíntem, úgy mint az USA-ban a négereket elfogadták és sokuk bűnöző de akkor is amerikaiaknak érzik magukat, ti cigányok harcolnátok a hazátokért, Magyarországért?
2013. jún. 15. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek normálisakat.

De ezeket a cigányokat de valahogy nem is tekintjük annak.

Elég rájuk nézni ,nem beszélnek ákcentussal ,tiszták igényesek , dolgoznak és szép házban élnek.

Itt a környéken sosem érték őket atrocitások.


Ők is utálják, lenézik a putrisokat és őket hibáztatják (teljesen jogosan) , hogy az ismeretlen emberek néha előítéletesek velük.

Mert itt mindenki ismeri őket , tudjuk ,hogy rendesek.

2013. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Én félig cigány vagyok a jólnevelt fajtából. Én is már unom ezt a sok bűnözést és sokakat a vízbe fojtanám. A lopós, családin élő, élet tönkretevő, gyermekszaró fajtákat..

2013. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én annak tartom magam, és a barátaim is.

Apám anno még cigánytelepen született, de ő lopás és vandálkodás helyett tanult, ha tudott naponta fürdött, és munkaundora sem volt. Jelenleg Bp. egyik legnagyobb építőipari cégének dolgozik elég magas rangban, és saját Kft.-nk is van. Ilyen cigány is van, kár hogy ez az 5%.

Én hiába hogy magam is cigány vagyok, én is rasszista vagyok, mert a körülöttem elő cigányok közül egy olyan sincs, mint én vagy a családom, tőlem is lopnak, és nemegyszer kötöttek már belém az utcán vagy a suliban. De a legjobban azért rühellem őket, mert ezek a férgek miatt bélyegeznek meg engem is, holott engem ugyanúgy meglopnak, stb...

A baráti köröm egyébként egyáltalán nem tart "cigánynak", sem pedig azok akik közelebbről megismernek, hiszen a cigányokról alkotott sztereotípiák egyáltalán nem illenek rám, ezért vagy "normális cigány" vagyok, vagy magyar. Hiszen ez a hazám, nem?

2013. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
cigánysongoku bár az összes cigány ilyen lenne mint te. van egy cigány ismerősöm ő csak részben él úgy mint a cigányok mert ő is szinesfémmel kereskedik de ő a kidobott cuccokat szedi össze, szóval kukázik. és romungró ezért a cigányok se nagyon akarják befogadni, de mivel cigány ezért a magyarok se, azt szeretné ha a magyarok és a cigányok is elfogadnák! egy cigány családnál dolgoztunk, (nem messze egy cigány teleptől) és azt mondták hogy ők nem cigányok a cigányok beljebb laknak! szóval nem kell hogy el magyarosodjanak de részben magyaroknak tartsák magukat és nemzeti érzelműek legyenek, szóval Trianon miatt ők is sírjanak, Augusztus 20.-án ők is ünnepeljék az állam alapítást!
2013. jún. 16. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ... te a normális fajtából való magyar vagy?
2013. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen! bár attól függ mit neveznek rendes magyarnak?! am meg nem lopok nem hazudok, és rendesen dolgozok.
2013. jún. 18. 17:50
 7/13 anonim ***** válasza:
:)
2013. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös miért, te mi vagy?
2013. jún. 19. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Én magyar. Csak kíváncsi voltam, hogy a kérdés alapvetően konstruktív vagy provokatív. Nekem is volt már szerencsém jó és rossz cigányokhoz is szép számmal.
2013. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Na hát az én helyzetem elég érdekes miért?

Azért mert MAGYAR vagyok de cigánytelepen nőttem fel és sokk esetben úgy érzem, hogy a MAGYAROK lenéznek ez miatt.

Azt mondják áááá nem ezért de tudom hogy ez az oka!

Meg hogy hülye vagyok meg ilyenek erről annyit gyerek koromban elég nagy szar dolog történt velem ami ki hatot az életemre. Se ennek se annak nem tartom magam!

Jobbikosokat meg kifejezetten gyűlölőm!!!!!!!!!!!!!!

2013. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!