Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fontosak ennyire a...

Miért fontosak ennyire a nemzeti értékek?

Figyelt kérdés

Én vagyok ennek a kérdés feltevője, vállalom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__446..

Kérdem én, miért olyan fontos egy olyan nemzeti érték mint a Szent Korona? Vagy, mint az országpalást?

Nem lenne jobb, ha a nép jobban élne egy évig?

Ezek, akkor is csak tárgyak, lehet hogy szimbólumok, de tárgyak.



2013. jún. 15. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
én inkább azt támogatom, ha az összes szenny csatornát bezárnánk a nép jobban élne.. nem lenne ennyi agyhalott ember
2013. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 ArchLord ***** válasza:
Ezen a kérdésen ledöbbentem, de rendesen. Én már azt sem tudom, h sírjak vagy nevessek...Komolyan átgondoltad ezt a kérdést? Édes Istenem, minden tiszteletem a tiéd kérdező, de ez marhaság. Ha kilóra eladnád a népet, se változna semmi...
2013. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező nem csak a lelked, de egy adag fityma is hiányzik belőled...
2013. jún. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Érettebb emberben ez fel sem merül, hány éves vagy te?
2013. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Orbánnak pl. azért fontosak, mert néha belopózik, felveszi őket és pipiskedve járkál a tükör előtt bennük.
2013. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"én inkább azt támogatom, ha az összes szenny csatornát bezárnánk a nép jobban élne.. nem lenne ennyi agyhalott ember"


Azzal mi lenne jobb, ha a szennyvízelvezetést akadályoznánk? Ráadásul ahogy nézem, rajtad már ez sem segítene, ilyen hozzászólások után.

2013. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"én inkább azt támogatom, ha az összes szenny csatornát bezárnánk a nép jobban élne.. nem lenne ennyi agyhalott ember"

Sztem. félre értettétek, nem a szó-szoros értelmében írta, hogy szennycsatorna, hanem úgy, hogy szenny csatorna (TV2, RTL).... :)

2013. jún. 16. 13:34
 18/21 anonim válasza:
Mindenesetre érdekes kérdés. A Szent Korona, a jogar, a palást, Munkácsy képei, meg egyéb holmik azért fontosak olyan sok ember számára, mert ezek elsősorban a magyar történelemhez kötődnek. A Korona például Európa legrégibbjei közé tartozik. Képzeld el: a korona, ami most a Parlamentben csücsül egy vákumizált plexidobozban, majd ezeréves, és a legnagyobb magyar uralkodók viselték: IV.Béla, Mátyás, Mária Terézia (akik ma forognak a sírjaikban), hogy csak néhány példát mondjak. Jó, nem biztos, hogy vele keltek-feküdtek, de hogy volt a fejükön, az hétszentség. A Korona egyé vált a hatalommal, önálló tekintéllyel bír, és ismerve tragikus történelmünket, erős bennünk a nemzeti öntudat (meg a széthúzás, természetesen), és ezért kapaszkodnak bele olyan tárgyakba, amik hordozzák a "magyar jelenséget".
2013. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16, köszönjük az öngólt Emese, ülj le 1es ! :D

Ő is egy áldozata a szennycsatornáknak.

2013. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19, köszönjük az öngólt Emese, ülj le 1es ! :D


Tanuld meg az irónia fogalmát kisfiam! :D :D :D :D :D

Te is egy áldozata vagy a szennycsatornáknak.

2013. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!