Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kéne ahhoz, hogy egy...

Mi kéne ahhoz, hogy egy radikális párt kerüljön hatalomra?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén nem sok esélyt látok erre az elkövetkező 10 évben. Miért nem lehetséges ez ? Milyen következményekkel járna,ha valami csoda folytán mégis bekövetkezne ?
2013. jún. 12. 14:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Vona egyébként azt mondta, hogy nem vagyunk demokraták, ha az olyan hazaáruló pártok, mint az MSZP nevezik magukat demokratának. Egyébként kedves 29-es te is szépen elhúztad a náci kártyát, de normális érveket nem tudsz felhozni. Mit értesz például cigányozás alatt? Azt, hogy meg akarják oldani a cigányság problémáit, és erről beszélnek is? Vagy konkrétan mire gondolsz? Másrészről hogyan lennének rasszisták, mikor a legtöbb szavazójuk pont az olyan területeken van ahol a legtöbb cigány él. Egyébként több cigány ismerősöm is mondta, hogy a Jobbikra fog szavazni, mivel ők kínálnak talán egyedül elfogadható megoldásokat a cigányok problémáira. Szóval tényleg nagyon rasszisták.
2013. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
előhúztad*
2013. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Mieĺőtt végképp összevesznétek, nem a jobbikra gondoltam. Párton belül nagy bajok vannak és az a radikalizmus, amivel megjelentek fellazult, én már ezért többed magammal én sem szavazok rájuk. Az a baj, h Gabi azon egyensúlyoz éppen, h a radikálisabb masszív szavazóbázisát is megtartsa és kevésbé radikális szavazókat is szerezzen. Csak sajnos ezzel a langyi politizálással azt érte el,hogy a radikálisok kihátrálnak a párt mögül. Ezek helyett ugyanannyi új szavazó jön most, tehát kb hasonló mennyiségű szavazatuk lesz,mint tavaly.Azzal meg sohasem lehet majd kormányozni. Sztm a jövőben alakul másik igazán radikális párt,na én őket várom szeretettel. A kérdésem.alatt pedig ne öljétek egymást :-)
2013. jún. 14. 07:30
 34/34 A kérdező kommentje:
- én sem + nem
2013. jún. 14. 07:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!