Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kéne ahhoz, hogy egy...

Mi kéne ahhoz, hogy egy radikális párt kerüljön hatalomra?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén nem sok esélyt látok erre az elkövetkező 10 évben. Miért nem lehetséges ez ? Milyen következményekkel járna,ha valami csoda folytán mégis bekövetkezne ?
2013. jún. 12. 14:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

20. V.!


"Mondjuk arra, hogy a Jobbikot hatalomra juttatná és ha valóban tenni akarnak értünk (már ha valóban tenni akarnak), akkor legyen rá lehetőségük. "


Ezt el is hiszed? Hány éves vagy? Hol dolgoztál eddig?


"Ha ügyes lenne a gazdaságpolitikájuk, akkor igen. "


Mi az a "jókivánsággyűjtemény" ? Arról híresek, hogy legendásan semmitmondó az állítólagos "gazdaságpolitikájuk"!



"ha tényleg komolyan gondolják ezt a magyarmentősdit, akkor nem lopnak. "


Persze..... Letették az esküt a Sz. Koronára, de amikor előírás szerint le kéne mondaniuk a mandátumról akkor a nagy Sz. korona eszmeiségénél, fontosabb, hogy felmarkolják a milliós fizetést, és költségtérítést!


ÁÁÁÁÁ...egyáltalán nem esküszegők.

2013. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

21-es, én egy szóval nem állítottam, hogy jobbikos vagyok. Nem is igazán őket akartam védeni az eszmefuttatásommal, hanem azt a radikális pártot, amelyikről a kérdező beszélt. Nagyon jól tudom, hogy a Jobbik nem az, csak velük volt a legegyszerűbb felvetni azt a lehetőséget, hogy mit tennének akkor, ha ők lennének a szóban forgó galeri (mert hát ugye őket tartják annak). De láthattad is a szövegem végén, hogy én is észrevettem azt, hogy csak a pénzért vannak ott, ahol és csak a pénzért mondják azt, amit mondanak.


További szép napot! :)

2013. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Ezt el is hiszed? Hány éves vagy? Hol dolgoztál eddig?"

Ez aztán a tökéletes érv. Mi ketten eddig arról beszélgettünk, hogy nem tudjuk biztosan, hogy a Jobbik jót tenne-e az országnak ha hatalomra kerülne. Persze a beetetés már sikerrel járt mert előre félünk attól ami be sem következett... Ahogy mondtam a károgás avarjak reszortja. A Jobbikkal ellentétben az összes eddigi párt vádolható kisebb-NAGYOBB szemétségekkel és bennük mégis hisz a nálam öregebb dolgozó réteg. Ha bizonyítottan semmirekellőkre lehet szavazni tömegesen akkor egy előélettel nem rendelkező csoportra nem? Fura a logika...


Nekik nem lehet elhinni az ígéreteket,( mellesleg a Jobbik nem nagyon ígér semmit, úgyhogy még azt sem lehet állítani hogy fűt fát beígér) de a többi pártnak igen és rájuk lehet szavazni?


Igaz nem nekem címezted a kérdést de ez van. :D

2013. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Mi kellene? Kb. kollektív nemzeti agyhalál. De tényleg, szerencsére esély sincs rá. Mi lenne? Már sokszor mondtuk: káosz, mélyszegénység, polgárháború, rasszizmus, bezárkózás, élelmiszer és áruhiány, csőcselékdiktatúra.

Sok náci zombi pl. a cserekereskedelmet erőlteti, ami kb. szerintük így nézne ki: odamégy egy franciához és azt mondod: "Dik má, tezsvír, itt egy zsák kompér, cserébe a rönyóér'".

2013. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"Dik má, tezsvír, itt egy zsák kompér, cserébe a rönyóér'".


Ezen jót nevettem.


De ,ha nem jut hatalomra egy olyan párt a következő 10 évben amely kezébe veszi a dolgokat akkor tényleg így fognak itt beszélni az "emberek".

Reggel az lesz a köszöntés , hogy "Jaúú reggelt szomszííd"

2013. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

A 24-es kolléga tökéletesen szemlélteti az agyhalott állapotot...


Náci zombik... Mit is mondtam? Ja igen nácizni könnyű mert hamar a meg lehet vele vezetni a népet. Máshol a 'terrorista' a riadalmat keltő szó. Ott ha valaki problémás akkor terrorista, régen kommunistának titulálták... Nálunk a nácizás a menő... Ész ehhez sem kell csak be kell böfögni úton útfélen.



NÁCI! Nézd már nekem is megy...

2013. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Dick Esmen ***** válasza:
Mondjuk az,hogy ne az ő szavazóik között legyen a legnagyobb a kivándorlás.
2013. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
62%

Hát igen ezt a legkönnyebb: [link]

Amikor valakinek már nincsenek érvei csak odavágja, hogy náci és el van intézve. Egyszerűbb a problémákat úgy "megoldani", hogy kitalálunk jól hangzó szavakat és azokkal dobálózunk: náci, fasiszta, rasszista, antiszemita, szélsőséges, kirekesztő, blablabla.... Így tényleg egyszerű az élet. És általában az eddigi "magyar" kormányok ezt csinálták. Üres szavakkal és ígéretekkel félresöpörték a problémákat, és ugye ha a problémát nem oldod meg hamar az egyre nagyobbá válik. Észre kéne venni, hogy ebben az országban nem lehet liberális, langyos, kicsit ide-kicsit oda intézkedésekkel megoldani a problémákat. Igenis radikális, átfogó és gyors változtatás kell! És nem azt mondom, hogy ezt csak a Jobbik tudná megcsinálni, hanem azt, hogy ezt a változást az embereknek kell elkezdeniük!!! Nem pártokon, vagy kormányokon múlik egy ország sorsa, hanem a benne élő embereken. Ha a magyarság rövid időn belül nem lesz képes változtatni a helyzetén akkor elbukik.

2013. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Amikor valakinek már nincsenek érvei csak odavágja, hogy náci és el van intézve. Egyszerűbb a problémákat úgy "megoldani", hogy kitalálunk jól hangzó szavakat és azokkal dobálózunk: náci, fasiszta, rasszista, antiszemita, szélsőséges, kirekesztő, blablabla...."


Aha, persze, mert véletlenül sem Vona mondta, hogy "nem vagyunk demokraták", véletlenül sem a Jobbik zsidózik, cigányozik úton-útfélen. :) Tényleg nem rasszisták. :) Agyhalott náci...

2013. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Azzal van gond ha ezeket érvként hozod fel a vitában! A cigányok által elkövetett bűnözés ellen nem érv azt felhozni hogy a Jobbik rasszista ha mellette semmit nem mondasz ami a Jobbik állításait megvétózhatná. Először az állításokat kéne támadni csak utána azt aki mondja... Különben csak vagdalkozol a vitapartnered felé... Mint most.
2013. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!