Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új közös kampány szlogen...

Új közös kampány szlogen Fidesz, MSZP, SZDSZ, MDF?

Figyelt kérdés
Magyarország mindenkié, vigyetek amit láttok, nekünk nem kell, mert még abban sem tudunk megegyezni hogy a mienk! Akkor meg minek!
2009. okt. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem,hogy mit akarsz kérdezni?
2009. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyarország a magyaroké!
2009. okt. 9. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát reméljük!

De mi a kérdésed?

2009. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Új Beatles-korszak? Ha megjelenik a 4 gombafejű, sikítanak a lányok? Olyan fanatizmussal imádjátok a jobbikot, hogy az nevetséges. Minden pártot utáltok, csak a jobbikot nem, mert az olyan párt, hogy nem párt. Minden politikus hazudik, csak a Vona nem, mert ő olyan politikus, hogy nem politikus. Minden párt korrupt, de amikor a jobbiknak vannak zavaros ügyei, az nem korrupció, mert a jobbiknak még a szara is illatos. Nagyon kínos lesz a kijózanodás ebből a transzból.
2009. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

A kérdés értelmezhetetlen.


Annyi azonban igaz hogy az egyetlen párt a Jobbik ami nem csak pofázik hanem tesz is a közért.

Például Érpatakon a Jobbikos polgármester teljesen felszámolta a cigánybűnözést és a falu problémáit.(link: [link]

Eddig ezt sehol nem sikerült megtenni.

De még sorolhatnék ezernyi pozitívumot amit tettek és mindezt önzetlenül,a közért.


Én például ezek miatt fogok rájuk szavazni.

2009. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

3. "válaszolónak"

Akkor én nagyon várom azt az időt, mikor Vona Gábor kilopja alólam az utolsó földemet Szegedi Csanáddal és a többi képviselővel együtt. =)

2009. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igaza van annak, aki nem értette a kérdést, mert nem is volt benne.

Persze a hozzászóláshoz is lehet még vélemény.

De csak arra akartam rávilágítani, hogy egy kétszavas szlogenből iszonyatosan messzemenő és feltételezgetésen alapuló kreációkat lehet összehozni.

Akkor azokon a tényeken elindulva amiket a fent említett pártok az életben elkövettek, milyen konfúziót lehetne kirajzolni? Nem barátom nem elvakult Jobbikkal szimpatizálók nagy része,

de akadnak, akik elvakultan ellene vannak, és a ma működő pártok hazugságaival és negatív tetteivel állítják szembe az „úgy is ha „ fikciót a Jobbikkal szemben.

Én nem a szlogenek szintjén gondolkodom, hanem a programok szintjén, és ha azokat az elmozdulásoknak a jeleit látnám a Fideszbe vagy bármely más pártba akkor oda tenném a voksomat. Ma már nincs olyan pozíció az országban ahol ne kellene radikálisan változtatni, a mezőgazdaságunk kihaló félben, az iparunk már kihalt, az export – importunk egy kozmetikázott katyvasz amihez már lassan semmi közünk, az élelmiszer ellátásunkat nem mi irányítjuk az alapanyagtól az értékesítésig, a közlekedésünk feltételeibe sincs beleszólásunk és csak húzzák és fejik a jogi hiányai miatt és nem szolgáltatnak, a bankok kartelleznek és ölik a magyarokat, már annyi pénzt nem tudunk belepumpálni a Eü, okt, nyugd, önk, rendszereinkben hogy alapjáraton szolgáltassanak, kialakult egy torz duális gazdasági szerkezet ami nem nekünk kedvez, mindent eladtak már amit csak lehet és a vizeink, a földjeink, az energiáink, és az itt élő emberek, az utolsók akiket áruba akarnak bocsátani. stb stb stb. Ha csak 1× végigolvasnád hogy ezek ellen mit is akar tenni a Jobbik akkor talán megértenéd. És sajnos nincs egy párt sem aki alternatívát jelentene, mert bár tesznek utalásokat hogy ezeknek a megváltoztatását ők is szeretnék, de nyoma sincs a programjukba hogy erre lépjenek is. Ha ezeket valaki nem veszi észre akkor ki az elvakúlt

2009. okt. 10. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!