Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek kell az árvízzel foglalk...

Minek kell az árvízzel foglalkozó rádió?

Figyelt kérdés

Mindenhol a hírekben csak erről beszélnek. Nem elég, hogy óránként minden hírekben ez megy?


Szerintem bőven elég. Mit lehet 0-24 órában erről beszélni?



2013. jún. 8. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki ott van a helyszínen, annak jól jön a tájékoztatás, de valóban egy kicsit már sok ami megy.

A híradóban 37 percen át másról sem volt tegnap este sem szó már, hogy ide-oda kapcsolgattak, hogy épülnek a gátak és kész. Ez már tényleg kicsit túlzás.

2013. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az a legnagyobb baj, hogy 0-24 téma, hanem az, hogy a rádióra fordított pénzt esetleg, netán, véletlenül a gátakra, vagy a károsultak megsegítésére is költhetnék.
2013. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindkettőtökkel.
2013. jún. 8. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelemelterelés!
2013. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy (első vagyok) szerintem az lenne a legcélravezetőbb, ha minden rádión rendszeres időközönként (1-2 óránként, vagy a kereskedelmiken ritkábban, ahogy érzik) bemondanának egy összefoglalást, vagy a fontosabb dolgokat, de az adott helyi rádiókon menne folyamatosan a beszámoló.

Mindenhol van valamilyen körzeti rádió.

2013. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hopp, ezt vissza is vontam, van egy olyan, hogy "ÁRVÍZ FM", aminek szépen megvannak adva területenként a frekvenciái.
2013. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Más országokban ez bevett gyakorlat ... pl márciusi havazáskor ezt sokan hiányolták, hogy miért nem indult egy ilyen rádió?

Amúgy nem rossz ötlet ( pl valaki egyedül lakik és hall ezt azt a szomszédból ... szükség van valami megbízható hiteles forrásra is!) Nem kell hozzá nagy energia és pénzt se viszi el, mint ahogy azt sokan gondolnák ...

Elképzelhető, hogy ki akarják próbálni a rendszert, hogy legközelebb gyorsabban összetudják állítani... ( sok téves információ miatt lehet szükség is van rá)

2013. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek vele mert azoknak akik a helyszínen laknak minden tájékoztatás jól jön az idő alatt szinte minden percben. De én mondjuk nem országosan indítanám el, hanem csak oda ahol közel van a Duna és a környező településekre is eljusson az esetleges hír ha valakinek a rokona éppen csomagol mert mennie kell akkor időben halljon róla például és már legyen úton érte amikor a rokon csörög hogy menni kell stb... Részben oké ez a dolog, de valóban vannak területek az országunkban főleg a Tisza környékén ahol ez teljesen felesleges én szerintem mert ott nincs baj. Igaz hogy egy rádió ilyen esetben csak úgy szívja az áramot meg pénz és pénz de ha mondjuk lenne ilyen esetekre egy olyan rádió csatorna ami működik és ha gond van akkor egyből csak a gonddal foglalkozna nem mással akkor még több haszna is lenne.
2013. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neo fm frekvenciája üres, így gyakorlatilag ingyen megy a szórás ... pár alkalmazott, akik csinálják a műsort azoknak meg mindegyik, hogy szegeden is hallják vagy csak Visegrádon ...
2013. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Veszélyhelyzetekkor a média kiemelten szokott foglalkozni ilyen dolgokkal - ez természetes.

2. A rádió az egyik legjobb eszköz a tájékoztatásra: nagy területet lehet lefedni vele, hordozható, nem túl bonyolult berendezés kell a vételhez ami az elemeknek/akkumulátoroknak köszönhetően nincs helyhez kötve, lehet mellette dolgozni.

2013. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!