Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a klub rádiós mizéria?

Mi ez a klub rádiós mizéria?

Figyelt kérdés

A klub rádió kikhez kötődik?Melyik párthoz vagy oldalhoz?

Milyen műsorok vannak rajta amik sértőek.


És miért akarják eltüntetni?


Kérem valaki magyarázza el , nem értem.



2013. ápr. 17. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Baloldali ellenzéki rádió. Ezért akarták ellehetetleníteni a működését. Először olyan pályázatot írtak ki, hogy zenerádiót csináljanak belőle. Azt mondta a médiatanács, hogy színvonaltalan pályázatot írtak. Azután kiderült, hogy csak 1 ponttal előzte meg a nyertes őket. Akkor a rádió fellebbezett, így a bíróság kizárta az első helyezettet. Ezután még 4 bírásági döntés kellett ahhoz, hogy egyáltalán leüljenek a rádióval tárgyalni, mivel a médiatanács ócska kifogásokat keresett, abba is belekötött, hogy az üres oldalak nem lettek aláírva a pályázatban. Most már nem tudtak mibe belekötni több mint egy év elteltével, így elnyerték a frekvenciát, ami 50 millióval drágább, mint a Lánchíd vagy Mária Rádióé.


A hovatartozását nem jelenteném ki erősen egy párthoz sem, mert minden baloldali párt sőt fideszes képviselők is szoktak nyilatkozni benne. Bolgár műsorát napi szinten hallgatom. Minden délután 4 és 6 között van, de elég sok kulturális program is van, amit szintén szeretek.

2013. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy mivel mindig csak pár héttel vagy hónappal hosszabbítottak a szerződésen, így a reklámbevételek is elmaradtak, ha a hallgatók nem támogatják, akkor ez a rádió már rég megszűnt volna. A múlt héten is a hallgatóktól kértek pénzt, arra hogy be tudják fizetni a frekvenciadíjat. 33 millió kellett és 43 millió gyűlt össze pár nap alatt.
2013. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha a klubrádiót annyira meg akarnák menteni/tartani, és nem műbalhénak akarnák használni, akkor a valódi gazdik (értsd a magukat ballib vezetőknek gondoló politikusok) simán kicsengetnék a frekvenciahasználatot akár 100 évre is (ha lehetne). Csak úgy nem lehetne a "sajtószabadság", "diktatúra", "fasizmus", "nácizmus", "antiszemitizmus", "elnyomás" és más hasonló jelszavakkal sárdobálni.
2013. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos nagyon erősen magyarellenes a klub rádió, a vadkapitalizmus szócsöve.
2013. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Akik szerint magyarellenes hallgatták már akár 1 órán át is? Sejtem a választ.
2013. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én hallottam már őket. Első szavuk az volt, hogy antiszemita a magyar. Ez természetesen nem igaz, ezért többet nem hallgattam. Fizetett pártadó!
2013. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Régóta nem hallgatom már,de én úgy vagyok vele igenis kell ellenzéki rádió is.Persze most fid és társaik nagyon dolgoznak azon,hogy az ellenzéki adókat felszámolják és el hallgattassák.

Valahol érthető azért,hogy mizéria van ebből.

Kormánypárti rádiók is vannak,akkor miért nem lehetne ellenzéki is?Normális demokráciákban ez így működik.

2013. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!