Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP elfelejtetné Trianont,...

Az MSZP elfelejtetné Trianont, de mi az álláspontja a Holokausztról?

Figyelt kérdés

A Holokausztot is elfelejtetné?


Csak nem kettős mérce?


Vagy felejtsük el mindegyiket vagy emlékezzünk mind a kettőről minden évben.



2013. jún. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted az MSZP szavazóknak van véleményük ezekről a dolgokról? Egyáltalán vannak még MSZP szavazók?
2013. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem, ez így nem pontos. Az mszp nem elfelejtené trianont, hanem meghaladná a revizionista gondolkodást.


A trianont és a holokausztot nem igazán lehet összevetni. Holokauszt-gulág lenne inkább a logikus párosítás.

2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

"A Holokausztot is elfelejtetné?"


:D:D Szerintem azzal több szavazót szerezne, mint az egész kampányával :):)

2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Jogos a kérdés!
2013. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

"Egyáltalán vannak még MSZP szavazók?"


Jó kérdés. A Munkáspárt azért esett vissza, mert egész egyszerűen kihaltak a 70-80 év feletti szavazói.


Az MSZP-re is ez a sors vár, mert szavazóinak átlagéletkora 60 év felett van és a fiatalok körében egyáltalán nem népszerűek.

A korosztállyal együtt kihal az MSZP.

2013. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy ennyi nyugdíjas használja a netet, hogy az előző kommentemet így lepontozták. :)


Szerencsére csak a neten vitézkednek mszmp-s elvtársék, az ávót már nem tudják rám uszítani.

2013. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sertés ***** válasza:

Na ja, kihal az mszp... kár, hogy időközben a fidesz vette át a szerepét. Demagógia, nyalifali a nyugdíjasoknak és kátrányos helyzetűeknek, napi holokoszt megemlékezés, korrupció, és minden képzeletet felülmúló töketlenség.

Nem ezt "szerettük" az mszp-ben?


Ami a kettős mércét illeti, ennek a tábornak (mindegy, hogy éppen hogy hívtuk őket) már vagy 100 éve az alaptartozéka, nem tudom minek erre egyáltalán kérdést pazarolni.

2013. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Trianon nem ér fel egy holokauszttal? Te normálisa vagy? Több millió magyar sorsa pecsételődött meg akkor. Egy történelmi ország hullott szét darabjaira, és ezzel nem ér fel a holokauszt? A másik, hogy a holokauszt kikről szól? Én magyar vagyok, és engem nem érdekel más népnek a tragédiája.
2013. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!