Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindíg a kormányt...

Miért mindíg a kormányt hobáztatjátok, ha nem megy olyan jól?

Figyelt kérdés

Mindíg ezt hallom az emberektől, hogy a komány így, az unió úgy, a GDP annyi, a gazdaság ennyi.


Miért nem kérdezed meg magadtól fiam, te mit tettél érte, hogy jó legyen neked ? Mivel mozdítottad előre a boldogulásodat? Megragadtad-e az alkalmat amikor boldugulni lehetett volna?


Ilyenkor leesnek az állak ! A politikusok is csak értünk dolgoznak, hiszen egymás vetélytársai, ha az egyik gárdának nem megy a másik javára hajtja a vizet, olyen nincs hogy mindenki fennt ellened van. Ne élj összeesküvés elméletekben. Nyisd ki szemed és tegyél, hogy jobban éld meg a mát és a holnapot.


Most ha elgondolkodc kicsit ezen, ugye jobban átlátod sorsod és másképp ítéled meg a környezetedet?


2013. jún. 4. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor kit szidjak ha rezsicsökkentéssel adnak -10%-ot a szemétdíjból, de 3 év alatt nálunk 38-% al emelték.Hmm?
2013. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A kormány végzi felétek a szemételszállítást?
2013. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem a kormány végzi a szemétszállítást de tud dicsekedni vele hogy 10%-al csökkentette a díját. Miközben emelte az áfát és egyéb költségeket amitől a szemétszállítás ára 40%-al emelkedett meg. Gondolkozzál ember még ha nehezedre is esik, ez is ilyen orbános fideszes sunyi blabla mint a többi, nesze semmi fogdmeg jól..
2013. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

57% nekem okoskodjál már, mert elég szelektív a hozzáállásod.

Egyébként te mibe utazol??

Kíváncsi vagyok mit csinálnak azok az emberek, akik szerint mindenhez jópofát kellene vágnunk.

Mielőtt elkezdenéd, üzletkötő vagyok, a legrosszabb hónapban is meg van a 300-350 ezer, a vezetőmnek a duplája, az igazgatóm pedig 3-4 milliót keres(állítólag).

Ennek ellenére valahogy mégis fikázzák a kormányt, látják, h épül le az ország, úgy vannak vele, ahogy írtam:

Nem örülnek neki, h többet kell adózni, látatja meg nincs, csak a kátyús utak.

Szal mit is csinálsz, ami ilyen elégedetté tesz???

2013. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Talán mert ők a vezetők és övék a felelősség és ez a munka az övék.

Én 20 éves kezdő szakácsként nem fogom megoldani az ország problémáit, nekem dolgoznom kell a szakmámban, nem érek rá országot irányítani.

2013. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyéni kisvállalkozó vagyok.16 éve.

Szeretem a szakmám és ha milliárdos lennék akkor is csinálnám.Hobbiból.

Szép családom van.Kiegyensúlyozottan,érdeklődve ,derűsen és bizalommal állok a dolgok 90%-hoz.

A sunyi, elkapatott, lusta ,semmirevaló alul teljesítő, csak panaszkodni és másokat hibáztatni tudó ,sznob ám kicsinyes ,nyafivirtuóz tápos fajtát messziről kiszagolom.Mert bűzlenek.

És még mindig van belőlük annyi, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni.

2013. jún. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, h ezt a kormányon nem érzed:)

Az pedig kész vicc, h vállalkozó vagy 16 éve, akkor átlátnád, h mi is változott az elmúlt x évben.

Nem pedig ezt a marhaságot nyomnád, h minden a legnagyobb rendben, a kormányok előtt le a kalappal(nem lényeg, h ők maguk is megmondták, h beleszartak az egészbe).

2013. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak magam tudom ismételni:

Csakis az olyan emberek kritikája mérvadó akik már bizonyították, hogy jobban csinálják azt amit kritizálnak.


Ez a "h beleszartak az egészbe" szófordulatot nem is igazán értem.

Mert olyan EMBER nem létezik aki ezt joggal és indokoltan mondhatná bármikor is bármire is.

Egy ember a kulturáltságától függetlenül, nem enged meg magának ilyen kifejezéseket ha azt akarja ,hogy szavait komolyan vegyék és őt komoly emberként tartsák számon.

2013. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!