Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindíg a kormányt...

Miért mindíg a kormányt hobáztatjátok, ha nem megy olyan jól?

Figyelt kérdés

Mindíg ezt hallom az emberektől, hogy a komány így, az unió úgy, a GDP annyi, a gazdaság ennyi.


Miért nem kérdezed meg magadtól fiam, te mit tettél érte, hogy jó legyen neked ? Mivel mozdítottad előre a boldogulásodat? Megragadtad-e az alkalmat amikor boldugulni lehetett volna?


Ilyenkor leesnek az állak ! A politikusok is csak értünk dolgoznak, hiszen egymás vetélytársai, ha az egyik gárdának nem megy a másik javára hajtja a vizet, olyen nincs hogy mindenki fennt ellened van. Ne élj összeesküvés elméletekben. Nyisd ki szemed és tegyél, hogy jobban éld meg a mát és a holnapot.


Most ha elgondolkodc kicsit ezen, ugye jobban átlátod sorsod és másképp ítéled meg a környezetedet?


2013. jún. 4. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azért itt jó ezer évig eléggé más rendszerek voltak és mindig az állam oldotta meg a problémákat és így nem csoda, ha az emberek még ma is az államtól várják a segítséget.
2013. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de egy tisztességes állami alkalmazott mégis ki a fenét szidjon, ha a fizetéséből alig él meg? Mit tettem a boldogulásomért? Lediplomáztam és dolgozom. Nem lehet mindenki vállalkozó. És már bocs, de amikor folyamatosan jönnek a mutyikról meg a korrupciós ügyekről a hírek partoktól függetlenül, akkor had legyen már felháborodva az ember aki öt év egyetem után is számolhatja a pénzt hó végén.. Nem összeesküvésről van itt szó, hanem a szürke hétköznapokról.
2013. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Mert ez egyedül a kormánytól függ.
2013. jún. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező te a holdon élsz? :)))
2013. jún. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az komoly:)

Figy már téged nem zavar, h egyre több adót fizetünk a helyzet meg egyre szarabb?

H mennyi a benzin és milyenek az utak?

H az eü-ben hónapokra adnak időpontot?

Vagy h ha közszférában dolgozol akkor megállít a havi 90 ezer?

Sőt, ha nem vagy középvezető akkor a 200 ezres fizetés álom?

De ott vannak a vállalkozók, róluk is már a szart is lehúzzák.

Tudom-tudom a jól menő vállalkozó nem panaszkodik..

Persze, tökre örül, h ő adózik a legtöbbet.

Gondolom valami magától nagyon hasraesett kölyök vagy!

2013. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tennék én érte, h jó legyen nekem, de sajnos túl sok őr védi a parlamentet :)
2013. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az emberek jelentős része nem fix szavazó, értem ezalatt, hogy 4 évente hintáznak a pártok között aszerint, hogy adott időpillanatban ki ígéri a legtöbbet. na ők ugye nem pártszimpatizánsok hanem (na ez sokaknak nem fog tetszeni) az orruknál fogva vezetett birkák. Minden kormány ciklus 2.-3. évében ezek az emberek rájönnek, hogy megint nem okosan döntöttek és hát mivel mást nem tudnak tenni ( mást tényleg nem lehet tenni) ezért hőbörögnek. ( bár én szégyenemben a pofámat se nyitnám ki ha már egyszer rájuk szavaztam...)

Persze a következő szavazáson megint totál idiótákra adják a voksukat, mert akkor más fogja ígérni a legjobbakat. Ez sajnos azzal jár hogy visszaültetik a korábban már megbukott politikusokat, és mire erre rájönnek megint 2-3 év telik el és a hőbörgés elkezdődik újra. Circulus vitiosus.

Van az országban olyan politikai tényező ami még semmivel nem okolható de ők meg vannak bélyegezve, amit a korábban említett birka tömeg el is hisz. Hiszen azt is elhiszik a korábbi tekergő banda most majd megjavul és segít rajtuk...

Válaszolva a kérdésre, azért okolják a kormányt mert magukat nem okolhatják amiért rájuk szavaztak. Ezt azért jelentem ki ilyen nyíltan mert most az ország jelentős része rájuk szavazott és ha valaki nem is szavazott akkor velük szimpatizált.

2013. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Most ha elgondolkodc kicsit ezen, ugye jobban átlátod sorsod és másképp ítéled meg a környezetedet?"

hát másképp az biztos....pláne úgy, hogy volt egy megéldegélős családi vállalkozásunk, aminek a bevételét egyetlen huszárvágással veszteségminimalizálóvá tették, amikor nagy nehezen kitaláltuk mihez lehetne kezdeni beleöltük a cseppnyi megtakarításunk meg némi hitelt néhány héttel később pofán vágnak egy 100ft/km ELŐRE FIZETENDŐ e útdíjjal....ha még utólag kéne fizetni az ember valahogy megpróbálja megoldani, de előre?

Az ember próbál megélni, előre mozdítani a boldogulását ahogy te mondod és puff marad a mély-torok...nah ilyenkor esnek le az állak.

A politikusok érted? Hol vannak ők érted? Drága naiv barátom, ha már a politikához nem értesz, legalább írni tanulnál meg...mert az segít tudod, boldogulni.

2013. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A sikernek sok apja van, a kudarc mindig árva.
2013. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Lediplomáztam és dolgozom. Nem lehet mindenki vállalkozó. És már bocs, de amikor folyamatosan jönnek a mutyikról meg a korrupciós ügyekről a hírek partoktól függetlenül, akkor had legyen már felháborodva az ember aki öt év egyetem után is számolhatja a pénzt hó végén."


Azért jártál 5(öt) évig egyetemre ,hogy irodakukac közszolgaként 90-et keress?

Eeez beszarás!:D

úgy kell neked.Te tényleg megérdemled a sorsod.

Neked annyit se adnék.


A kérdésre válaszolva nekem az a meglátásom, hogy aki a saját sanyarú sorsa miatt másokat , állambácsit, éppenaktuáliskormányt okol az csak terelni dugdosni próbálja a saját hibáit ,alkalmatlanságát és élhetetlenségét.

Olyan is van nem kevés aki divatból vagy unalmában nyafog mindenért és panaszkodik mindenre és köpköd mindent amihez csak hozzáfér.

De még olyan is van aki csak azért elégedetlenkedik és problémázik dolgokon, mert nem akarja az erre a "hangulatra" teljesen rákattant környezetét az elégedettségével és jókedvével irritálni.


Egyszóval főnököt , kormányt szidni primitív módon ,sikkes dolog az élhetetlen ,alul teljesítő, elkapatott,lusta ,tanulatlan "örök vesztesek" köreiben.

Ám kritikát megfogalmazni lehet de az aki boldogulni akar nem ér rá másokat kritizálni.

Hanem próbálja a legjobb tudása szerint ,kitartó szorgalommal teljesíteni a rá váró feladatokat az adott körülményekből a maximumot kihozva.


Csakis az olyan emberek kritikája mérvadó akik már bizonyították, hogy jobban csinálják azt amit kritizálnak.

2013. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!