Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pesten aki akar, az tényleg...

Pesten aki akar, az tényleg dolgozik?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ha esetleg alacsonyabb rendű munkát is, de lehet találni Bp-en?
2013. jún. 4. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Már itt is qurva nehéz...
2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Értelemszerűen jobbak a lehetőségek mint egy kis városban ahol van egy bolt meg két kocsma és a munkalehetőségek ki is merültek.
2013. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott is nehéz.

De könnyebb találni mint Kelet Mo.n

Legjobban közép Dunántúlon, Komárom - Esztergom megyében, Győr környékén. Meg Tatabánya, Székesfehérvár ahol még könnyű munkát találni. Bár ezek közt is Győrben főleg raktári áruszállítással kapcsolatos helyeken célszerű keresgélni elsősorban.

Budapesten is lehet, de ott elsősorban tapasztalatom szerint legalább is olyan munkaerőt keresne akik jártasak a szakmájukban van tapasztalatuk.

2013. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs munka itt sem. Sok ember van így sok kapcsolat és elhelyezkedésnél a haverokat tolják be. Ergó ugyanaz a valószínűség.
2013. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt is nagyon nehéz munkát találni. Állandóan szinte ugyanazok az álláshirdetések ismétlődnek, egy-egy állásra többszörös a túljelentkezés. Még az idegölően monoton, primitív munkákra is többen jelentkeznek, mint amennyit felvesznek. Ezért tudják a béreket a b... s...e alá lenyomni. Ráadásul dolgozol napi 10-12 órát és 4, jó esetben 6 órásnak jelentenek be. - Nem kamu, a családban van munkanélküli, naponta több pályázatot is elküldünk és hetek óta sehol semmi eredmény.
2013. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert nézem, hogy Bp-en 4,6% a munkanélküliség, az nem rossz. Győrben 4,5.
2013. jún. 4. 21:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg támogatják, ha valaki vidékről felmegy pestre dolgozni? hogy kell igényelni?
2013. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2013. jún. 4. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor, hogyha alacsonyabb rendű munka is jó, azt azért nem nehéz találni. Ilyen helyeken, mint pl bkv, máv, közter, vagy akár biztonsági őrködés valahol pl gond nélkül lehet találni.
2013. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4.6% csak a regisztrált munkanélküliek aránya, ennél sokkal-sokkal többen vannak. Mocskosul nehéz, pláne azoknak, akik a válság közben, az elmúlt 4-5 évben lettek "munkaérettek", és semmi gyakorlatuk nincs. Én is ilyen vagyok, huszonéves pályakezdő, és kb. én vagyok az első, akinek az önéletrajzát kiszórják, mert se gyakorlat, se semmi, diplomám sincs csak egy OKJ-m. Amivel normális helyzetben jól el tudnék helyezkedni mert keresett szakma, de mindenki protekcióval vagy okosban nyomul. Nekem meg semmi kapcsolatom, simán csak egy munkahelyet szeretnék, amiért kell nyalni, békénhagynak, és végezhetem amit rámbíznak. Fél éve keresek ilyet.
2013. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!