Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit keres egy bérkommentelő?

Mennyit keres egy bérkommentelő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy városi legenda. Ezek a kommentelők inkább fanatikusok, mint bérencek.
2013. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Nincs olyan, hogy bérkommentelő, legalábbis ezen az oldalon nincs.
2013. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47 000 Ft
2013. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Pro Patria ***** válasza:
47%

Csak úgy megjegyzem, mert nehezen tudnék elmenni mellette, hogy ami pénzem van, azért mind megdolgoztam, úgy, ahogyan sokan nem. Minden nap újabb vízhólyaggal gyarapítva a tenyerem ékességeit.

Gyanítom, hogy kevesek mutatnának fel olyan munkamorált, mint amit én.

2013. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 700 ft/óra.
2013. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Nagilum válasza:
mért nem mentem én is stricinek.......
2013. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A fenébe lebuktattak minket. Ha már úgyis mindenki tudja , akkor beszéljünk róla bővebben.



Témától és eseménytől függő a bérezés. Most a Bilderberg konferencia kezdete miatt dupla gázsit kapunk minden konteós kérdésnél. Értékelik a tehetséget és szorgalmat valamint a kreatív sorrendű billentyűleütéseket is és sok magyar vállalkozóval ellentétben korrekt a teljesítménybérezésük is. Valamint lehetőség van az előremenetelre. Lehet belőled kommunikációs tanácsadó különböző politikai és gazdasági csoportosulásánál, komolyabb újságíró egy országos lapnál.


A bérkommentelőséggel jár persze az Szk tagság, mozgássérült parkoló, ingyen használhatod bármelyik kormányzati járművet feltéve, ha másnak épp nem kell. A tömegközlekedés meg hasonlók ingyenes persze. Valamint kedvezményesen vásárolhatok rózsadombi villát, Audi A8 gépjárművet vagy bármilyen felsőkategóriás luxusautót illetve Armani öltönyt, valamint kapsz egy csomó kupont kóser, illetve nem kóser de legalább ötcsillagos éttermekbe. Az utóbbiakba asztalt sem kell foglalnod.


Viszont előre leszögezném bérkommentelőnek jelentkezés alapján legritkább esetbe vesznek fel bárkit is legtöbbször ők keresnek meg téged.

2013. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!