Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mesélnétek nekem...

Jobbikosok, mesélnétek nekem a pártról?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon tetszett az összes 'eszme' amit csinálnak! De ugy érzem hogy keveset tudok! Titeket mi vitt rá h jobbikosok lettetek esetleg valami inspiráció? 15/L
2013. jún. 2. 17:27
 1/6 tetro ***** válasza:
56%
Eszme amit csinálnak? :D
2013. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
2013. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a hivatalos oldaluk:

[link]


Itt pedig a hozzájuk kapcsolód hírportál:

[link]

2013. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

"Titeket mi vitt rá h jobbikosok lettetek esetleg valami inspiráció?"


Én ugye alapból inkább konzervatívabb/hagyományőrzőbb/hazafiasabb érzésem voltam régen is... Persze nem nézek le senkit azért, mert nem magyar, de én azért büszkén vállalom :)

Aztán az elmúlt 23 év politikáját megnézve (bár a kérdező még csak 15 éves, úgyhogy szüleid pl. biztos tudnának mesélni :) ) azt láttam, hogy nincs egy normális párt... MSzP kormány ugye egy katasztrófa volt, most Orbáné szintúgy... Egyedül a Jobbikban bízom, hogy tényleg tudna változást hozni, és valódi idáig meg nem tárgyalt problámákra felhívni a figyelmet...

2013. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érzésem = érzelmű
2013. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
engem az igazság kimondása vitt rá, hogy jobbikos lettem, az igazság kimondása fontos, még ha ez fáj is néhány embernek, kimondják hogy igen is van cigánybűnözés, ami egy valós probléma (aki mást mond az nyugodtan odaköltözhet egy cigánycsalád mellé, hiszen nincs cigánybűnözés) és valóban korrekt és kivitelezhető megoldással állnak elő, bár ez sok embernek nem tetszik, mert jog, jog, jog.
2013. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!