Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szerintetek is...

A Fidesz szerintetek is túlszárnyalta az MSZP-t?

Figyelt kérdés

Én mindegyiket utálom ,pedig régen még hittem az egyiknek.


A Fidesz romapolitikában és dohány utcai fenéknyalásban bőven túlszárnyalta a szocikat.Ilyen messze még a azok sem mertek menni.

Most komolyan.

Ez valami hányinger.



2013. máj. 28. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Igaz az, hogy Orbán zsidó?"


Igen.

2013. máj. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát csak igaz hogy sokszínű ember ő? vagy csak kétszínű?:)
2013. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Joe Makepeace ***** válasza:
58%

Azért állati érdekes ez a nép, nem?

Zsidózik agyba-főbe, és amikor szóba kerül, hogy a híres "nemzeti oldal" vezérében is van zsidó vér, akkor kitalálják, hogy "egyébként így kéne tenni minden zsidónak, azaz hithű magyar zsidónak lennie!"

Szánalmas hülyék

Ha holnap kiderül a Vonáról, vagy valamelyik másik jobbikosról, hogy van benne zsidó vagy cigány vér, azt meg majd kikiáltják "nemzeti cigánynak"

2013. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem is ez a hányinger, hanem az, hogy ezek után még misét akarnak mondatni Orbán Viktorért xD


Az okés, hogy valaki szimpatizál a Fidesszel, de amikor olyat olvasok OV facebook oldalán a kommentek között, hogy "foglaljuk imáinkba OV nevét" meg hasonló megnyílvánulásokat, akkor mindig egy kicsit meghalok belülről.

2013. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Joe Makepeace ***** válasza:

Én itt olyat is olvastam, hogy Orbán egyenesen Jézus második eljövetele! Nem vagyok templom kövén csúszó, de hogy jut eszébe ilyen dolog "épelméjű" embernek!

Vannak azért tabu témák, ha nem is sok!

2013. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Joe Makepeace ***** válasza:

Apropó! Kiakasztó még az is, hogy ezt sokszor olyan 80 felettiek nyilatkozzák, akik azért bőven emlékezhetnek a Rákosi-rendszerre, amihez hasonlót tervez/félig meddig már csinál is a magyar jobboldal most a Fideszel meg amit tervez a jobbikkal akár együtt is...!

DÖBBENETES!

2013. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!