Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szerintetek is...

A Fidesz szerintetek is túlszárnyalta az MSZP-t?

Figyelt kérdés

Én mindegyiket utálom ,pedig régen még hittem az egyiknek.


A Fidesz romapolitikában és dohány utcai fenéknyalásban bőven túlszárnyalta a szocikat.Ilyen messze még a azok sem mertek menni.

Most komolyan.

Ez valami hányinger.



2013. máj. 28. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát nincs sok különbség köztük.....
2013. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Sokkal "jobban teljesítenek".
2013. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Az MSZP sem volt "tökéletes", de a Fidesz nem csak az ország tönkretételében, de korrupcióban is túlszárnyalja őket.
2013. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
tényleg nincs sok különbség csak kétszer több szavazót számlál ...
2013. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

"tényleg nincs sok különbség csak kétszer több szavazót számlál ..."


Simicska propagandaminiszterúrnak köszönhetően, akit a kormány a saját pénzünkből fizet, hogy irányítsa a sok birkát.

2013. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

2014-re remélve tanulnak az emberek ebből és végre olyan pártot szavaznak meg aki még nem volt hatalmon.

Semmi értelme, hogy minden 4 évben a Fidesz meg az MSZP váltja egymást.

2013. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Igaz az, hogy Orbán zsidó? Azt mondják askenázi, zsidó és a gyermekeinek is ezért vannak zsidó nevei? Persze ez nem baj, de sokszor hallom.
2013. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Csak a 0 % miatt:

"Mit keres Orbán Viktor a Zsidó Világkongresszuson (WJC), és miért szólal fel, - kérdezik sokan, magukat jobb oldali nemzeti-konzervatívnak mondó emberek. Erre válaszként felidézünk egy 2012-ben adott miniszterelnöki interjút, amit egy francia nyelvű lapnak adott.


Így talán már érthető miért lehetett Orbán 1988. áprilisától a Soros Alapítvány támogatásával működő Közép-Európa Kutatócsoport munkatársa. Ezután pedig hogyan tanulhatott 1989. szeptemberétől a Soros Alapítvány ösztöndíjával az oxfordi Pembroke College-ben, ahol az angol liberális filozófia történetét tanulmányozta. Az is világossá vált, nagy nemzeti politikusként miért adta gyermekeinek a Ráhel és Sára nevet.


"Pas question, donc, de faire bouger les frontieres et pas question non plus, selon lui, de raviver, au bénéfice d'un nationalisme outrancier, le racisme et l'antisémitisme. « L'antisémitisme est antidémocratique et inacceptable. Je suis un Hongrois d'origine juive. Mais je n'ai pas de double identité. Mon identité est hongroise et je n'ai aucun probleme avec le fait d'etre juif. Je ne l'ai jamais nié et mon pere me frapperait si je le faisais », affirme Viktor Orban."


"Szó sem lehet arról, hogy megbolygassák a határokat és az fel sem merülhet - szerinte - nehogy a szélsőséges nacionalisták, a rasszizmus és antiszemtizmus abból tőkét kovácsolhassanak."Az antiszemitizmus antidemokratikus és elfogadhatatlan. Zsidó származású magyar vagyok. De soha nem volt kettős indetitásom. Az identitásom magyar és soha nem volt problémám azzal a ténnyel, hogy zsidó vagyok. Azt és soha nem tagadtam le és apám megvert volna, ha azt tettem volna" - erősiti meg Orbán Viktor" [link]

2013. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy azt gondolom az igazi magyar zsidók olyanok kell, hogy legyenek mint Orbán.
2013. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"tényleg nincs sok különbség csak kétszer több szavazót számlál ..."


Mért számlálna?

2013. máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!