Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy egyesek...

Nem felháborító, hogy egyesek a trianoni emléknapot ünnepségnek nevezik, meg ünnepi rendezvénynek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Október6, Október 23... Ezek is ünnepnapok és mit ünneplünk? A tábornokaink kivégzését és a forradalmaink leverését. Gyásznapnak kéne hívni és fekete zászlókat kitűzni országszerte.
2013. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 titak ***** válasza:
Sírva vigad a magyar. :o(
2013. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pro Patria ***** válasza:
28%

Október 6. nem ünnepnap, hanem gyásznap. Október 23-án nem a forradalom leverésére, hanem a kitörésére emlékezünk, és azt ünnepeljük.

Trianon évfordulója pedig emléknap.


Ha mások keverik a fogalmakat, akkor az a felületesség eredménye.

2013. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ünnepnap? Ez már tényleg szánalmas h trianont ünnepnapnak akarják nevezni. És mégis mi a francot akarnak rajta ünnepelni? Azt h az országunkat feldarabolták? Vagy azt h több millió magyar kisebbségben él külföldön él ott amit akkor elvettek? Hát igen ehhez ész kell mondhatom, nem igaz h ennyire hülyék h ezt nem ünnepelni kellene hanem megemlékezni róla.
2013. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pro Patria ***** válasza:

Akkot tisztázzuk: _nem_ nevezik ünnepnapnak, nem tudom, honnan jött ez a hülyeség, a megnevezése: A Nemzeti Összetartozás Napja.

Megint egy hülyeségen megy a vita.

2013. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy ünnepnap, hanem hogy azzá akarják nyilvánítani, és erre írtam a kommentet is.
2013. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pro Patria ***** válasza:
Nem akarják annak nyilvánítani.
2013. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát Pro patria pedig igen, és ráadásul a fidesz, olvass csak nyugodtan utána.
2013. jún. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pro Patria ***** válasza:
Nosza, mutasd. A Nemzeti Összetartozás Napjává akarták nyilvánítani, és ez meg is történt.
2013. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi rosszul írtam, csak ünnepelnek de ez is elég szégyen.

[link]

2013. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!