Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az összetartozás dalának...

Az összetartozás dalának igaza van?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg&feature=player_em..

Szerintem végre igen ! "Talpaink egymásra lépnek" magyarul : eltapossuk egymást !!! Ez a kultúrmocsok akarja összefogni a népet ? Akárcsak a NER .



2013. máj. 23. 08:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

@ 9.:


"A barack pedig teljesen egyértelmű. Hol hallottál Te narancspálinkáról? Most hogy mindenki mindenkor szabadon megfőzheti az adóügyileg éppen az első 50 literbe tartozó pálinkáját természetes választás volt a barack . Ha elfogyasztod Te is abba az eufórikus állapotba fogsz kerülni , mint az éneklő egyedek , és a trafikokban is lehet majd pult alól mérni ."


:DDD


Nem vitatkozásképp, csak úgy:


1. Én ugyan nem iszom semmiféle pálinkát (ebből is látszik, hogy teljesen pártatlan vagyok a kérdésben :D), úgyhogy nem fogok eufórikus állapotba kerülni. Velem ráfáztak. :D

2. A Blue Curacao narancslikőr. Ha van narancslikőr, akkor lehet narancspálinka is.

3. Egy gázszerelőtől tudom, idézem: "Amelyik gyümölcsből lehet lekvárt készíteni, abból lehet pálinkát is."

(Arra volt ez a válasza, amikor megkérdeztem tőle egy készülékellenőrzés után, nem furcsállja-e, hogy almából és körtéből főztem lekvárt.)


Szóval: narancspálinka márpedig van, vagy legalábbis lehetne. :D

2013. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Berta:


"Amelyik gyümölcsből lehet lekvárt készíteni, abból lehet pálinkát is."


Nem akarok kötözködni, de a gázszerelő barátod meg te is egy régi sztereotípiából indultatok ki. Mint tudjuk az előítéletek hátráltatják a társadalom fejlődését, mert csökkentik az embertársaink és egyéb élőlények közötti toleranciát ami a kooperáció esélyét is jelentősen visszaveti végsősoron az egész társulást kipusztulással fenyegeti. A dogmákkal se megy sokkal az emberiség és a tudomány már jóideje meghaladta ezt az elmaradott nézetet, hogy csak gyümölcsből lehet csak pálinkát vagy lekvárt készíteni. Az utóbbiról konteós barátaink szoktak értekezni, hogy a szintetikus hulladékokból hogyan lesz tápláléknak csúfolt valami, az előbbit a szociálisabb egyedek közösen fogyasszák káros hatásairól megfeledkezve. Viszont én nem erre gondoltam, hanem két igazi hungarikumra:


[link]


[link]


A dalról nem foglalok hosszan állást, már vártam a Fidesz hivatásos dalát, vagy akár Viktorhoz szóló himnuszát.

2013. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi ez az ocsmányság? Megint hetvenéves KDNP-sek próbálnak "fiatalokat megszólítani"?
2013. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát . Nem vagyok egyedül a népbutítás elleni harcban , megnyugtató . Az ételek kategóriába történő kis kitérővel is pozitívan tudom értékelni a válaszokat , hát még ha táplálkozásharcművész is közbeszólna ! :D
2013. máj. 23. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!