Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » S. O. S. melyik munkát vállalj...

S. O. S. melyik munkát vállaljam el?

Figyelt kérdés

1. magyar, biztos állami hely, nyugdíjas állás, portás, 24 órás munkarendben, utána 3 egész nap szabad. Fizetés nettó 100 körül. Éjszaka lehet aludni. Mellette tudnék esetleg vállalkozni, másodállást végezni.


2. osztrák, betanított munka nettó 400 körül, h-p 8 óra.


Az elsőnél nagyon csábító a sok szabadidő és, hogy biztos hely, a másodiknál a nagy pénz és az ezzel járó életszínvonal.


Nem tudok dönteni, Ti mit tennétek?


2013. máj. 13. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Második egyértelmüen.

Miért tünik egyeseknek "hihetetlennek"? :O

2013. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Tudom vanna ebbe az országba sok hitetlenkedő emberek sőt egy kis irgységgel párosulva.De a 2. miért is lenne kamu?Nekem jó pár ismerősöm kint dolgozik és 300 ezret meg keresi van aki többet is.Van aki gyárban,van aki cukrászként és van aki pékként.Én is kint dolgozom de nem mondom meg mennyit keresek,ha az ember beszélni a nyelvet valamennyire akkor én biztos megprobálnám a kinti munkát.Nekem fontosabb a pénz mint a szabadidő de hát ez emberre válogatja ugye.Mert ha kvés pénzed van akkor hiába van szabadidőd ha nincs időd elkölteni.Szóval én biztos a 2 vállalnám,de legalábbis megprobálnám ez egyértelmű.
2013. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*mármint bocsánat,hiába van szabadidőd ha nincs mit elkölteni...
2013. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kamu, meg túl jól hangzik nem tudom honnan jött. Mindkét helyre, barát/rokon vinne.

2013. máj. 14. 12:20
 15/16 anonim ***** válasza:

fogyatékosok szegények, nem kell velük foglalkozni.

Osztrák földön 400 amúgysem olyan eget rengető, egyik legjobban fizető ország az eu-ban, jobban fizetnek mint pl. angliában

2013. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha mégsem az ausztriai munkát választanád - de akár akkor is, ha azt :) - , lennél szíves tájékoztatni róla? Engem nagyon érdekelne. Kösz!
2013. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!