Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Szerintetek miért...

Fiatalok! Szerintetek miért jó/nem jó, hogy az EU. Tagjai vagyunk? Mi az előnye/hátránya?

Figyelt kérdés
Kort is legyetek szívesek! Köszi!

2013. máj. 13. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Kizárólag hátrányai vannak. 40/F
2013. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Magyar tulajdonú, a vegyipar egy speciális ágára specializálódó vállalkozás, ami szinte az összes EU-országba exportál termékeket."


Gondolom nevet nem tudsz mondani, mert csak a te saját fantáziádban létezik ez a hely.

A munkahelyet, munkalehetőséget... hát igen, tudtam, h bele lesz kötve, ezen fogsz lovagolni.

Mindegy, azért tartom baromságnak az állításod, mert igen, ez aztán tök jó, h eddig volt munkahelye mondjuk a mérnöknek a szomszéd városban, most minimum a szomszéd országba kell mennie, ahová ha akart volna eddig is mehetett volna, re nem ment el, mert NEM AKART!

Nem tudom téged mi tartott vissza, miért voltál az EU nélkül bice-bóca.

Akkor mehettél, most kényszerít az EU, h menjél.

Tényleg, marha jó!

Az h közben leépült az ország le van szarva, elvégre te már megszerezted a második diplomád, téged mit érdekel, h a mai általános iskolások télen fűtés nélkül ülnek a suliban(tudjuk-tudjuk, miért nem állnak fel, elvégre már legalább 7 évesek igazán elmehetnének dolgozni, mert te így csinálnád bla bla bla)

2013. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%

"Azon hisztizni meg, hogy más árszínvonal van országonként igazán nevetséges. Majd a magyaroknak magyar áron adják a londoni üzlethelységet a két szép pulikutyájukért, nem?"


Ki mondta, h adják annyiért???

Épp ez a baj.

Ez olyan, h a 1,6 m magas boxoló kiáll a 2 m magas ellen, persze kiütik, mint a szart.

Másnap az idióta riporter( ez vagy te, aki nem látja a fától az erdőt) megkérdezi, h megérte kiállni?

Mire a boxoló:

-Hát nem, mert 40 centivel magasabb, előnyben volt!

-És mit vártál, h majd nem fog vele visszaélni?

-Nem ba.dmeg nem vártam ilyet, épp ezért mondom, h f.aszság volt kiállni ellene!


Magyarul te magad is elismered, h 40 centivel magasabb ellennel állunk szembe, azért mégis hisztizel egy sort.

Szal áruld már el nekem, h miért is olyan qurva jó az EU ilyen szempontból, h másak az árak?

Bár most meg azt látom, h erősen bedurciztál és képtelen vagy elviselni, h talán nem fenékig tejföl az EU, szal megy majd a személyeskedés, amit elkezdtél....

2013. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Ne vedd annyira komolyan a 70%-os versenyzöt! Csak hisztizik, meg "lyobbikozik" és fikáz mindent ami magyar. Tudom mert egy múltkori kérdésnél is ez az alak sipákolt nagy valószínüséggel a magyar terrmékek ellen, úgyhogy én egy szösszenet sem hiszek el amit ez itt összehordott!
2013. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Idejön az EU és mindeféle szabáyokat szab meg, láncra bennünket a vissza soha nem fizethető állaadóssággal, hiteleivel, szaályaival, normáival. Minden EU szinten van,

az árak is, kivévea fizetés. Mi ez ha nem modernkori rabszolgaság? Undorodom az EU-tól, köszi ne kérek belőle, ősszedőlehetne már, minél hamarabb.

2013. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!