Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez meg mi? Ilyen súlyú ügyet...

Ez meg mi? Ilyen súlyú ügyet sürgősséggel? Én nem vagyok antiszemita, de nem csodálkozom ezek után, hogy egyesek azok lesznek.

Figyelt kérdés

[link]


SENKI nem tehet arról, hogy milyen népcsoportba születik, de ezzel a normális, átlagos alsó középosztálybeli magyar zsidóknak ártottak a legtöbbet ezek a Magyarországot ugráltatni akaró nemzetközi zsidó körök, persze, nekik sem helyes ilyet beszólni, de önmagában ilyet beszólni úgy gondolom, hogy SZABÁLYSÉRTÉSI kategória, arra meg, hogy tényleg fizikailag is bántani akarták-e őket, én azért nem fogadnék túl nagy összegben, szeretném én látni videófelvételen ezt a jelenetet...


2013. máj. 10. 08:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem bírom a zsidókat, de ezek nem a zsidózás miatt kaptak ennyit, hanem a garázdaságért meg hogy odamentek hozzájuk hőbörögni. Most az tökmindegy, hogy kinek. Egyébként a 3 év elég aránytalan, ennél jóval súlyosabb vétkeket elkövetők kevesebbel megússzák vagy csak kicsit kapnak többet.
2013. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha valakinek felfüggesztettje van, és mégis elmegy hőbörögni, az meg is érdemli. Nyilván roppant intelligens ember lehet.
2013. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Elgondolkodtató, mi folyik ebben az országban. Attól függetlenül, hogy elítélem ezt az esetet, DE: egy sima verbális támadás volt, véleménykinyilvánítás, egyből gyorsított eljárás, napokon belül ítélet. Aztán ott van a közelmúltban történt eset, amikor az ároktői banda sorra kínozta, verte, rabolta ki az idős áldozatokat, sőt gyilkoltak is különös kegyetlenséggel. Ott 4 év után sem tudtak semmit sem csinálni?? Mi van itt, kérem?
2013. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább 3 hónap kemény közmunkát , társadalomra hasznos munkát adtam volna.


A hangsúly nem a büntetés mértékén van emberek!

Hanem , hogy ennyire gyorsan megkezdődtek a tárgyalások.

Egy másik esetnél amikor büdös magyaroztak meg kiabálták, hogy "megdöglötök magyarok , mind meghaltok" bizonyos állampolgárok , azaz eset 2009-ben történt és a napokban volt újratárgyalva.


Pedig a két ügy szinte ugyanaz ,zsidózás és magyarozás.


Mi alapján van az előbbi gyorsított eljárással tárgyalva?


Én kettős mérce szagot érzek.


Érdemes lenne elgondolkodni rajta.

2013. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

*tárgyalva*

Nem újratárgyalva.

2013. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Andizsuzsi ***** válasza:
37%
13-as és 14-es! Mi bajotok van a gyorsított eljárással? Az miért jó a fiataloknak, ha hónapokig-évekig húzódik az ügyük?
2013. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%

16.


Az a bajunk , hogy a cigányos esetnél nem volt gyorsított eljárás.

Nem kapták meg a büntetésüket egyből.

2013. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Andizsuzsi ***** válasza:
30%

Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy a cigányokkal kivételetek azzal, hogy évekig húzódott az ügyük, hogy ha akkor gyorsítottan elítélték volna őket, akkor már lejárt volna a büntetésük, most meg még ott állnak mindig az eljárás alatt?

Ha ez szerinted hátrányos megkülönböztetés a zsidózóknak, hát gondold úgy.

2013. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!