Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez meg mi? Ilyen súlyú ügyet...

Ez meg mi? Ilyen súlyú ügyet sürgősséggel? Én nem vagyok antiszemita, de nem csodálkozom ezek után, hogy egyesek azok lesznek.

Figyelt kérdés

[link]


SENKI nem tehet arról, hogy milyen népcsoportba születik, de ezzel a normális, átlagos alsó középosztálybeli magyar zsidóknak ártottak a legtöbbet ezek a Magyarországot ugráltatni akaró nemzetközi zsidó körök, persze, nekik sem helyes ilyet beszólni, de önmagában ilyet beszólni úgy gondolom, hogy SZABÁLYSÉRTÉSI kategória, arra meg, hogy tényleg fizikailag is bántani akarták-e őket, én azért nem fogadnék túl nagy összegben, szeretném én látni videófelvételen ezt a jelenetet...


2013. máj. 10. 08:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És mi az a három év, még ha korábban füvezett/speedesett is? SÚLYOS testi sértésért annyi a MAXIMUM!
2013. máj. 10. 08:05
 2/18 A kérdező kommentje:
Senki ne értse félre, ezek ba.rmok, és amit csináltak, olyat normális ember nem csinál, de azért kezeljük már a súlyának megfelelően a dolgokat.: Az, hogy pár baro.marcú beszólogat, NEM ér ennyit, és az sem, ha az utcán szólnak be valakinek, az sem ér annyit, hogy a Köztársasági Elnök személyesen felkeresse a BESZÓLÁS áldozatát...
2013. máj. 10. 08:11
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Megérdemelték. Főleg, az akinek már felfüggesztettje is volt. Csak lejáratták az országot.
2013. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
fuu most emiatt komolyan 3 év letöltendőt kaptak?? Vagy csak felfüggesztett? Mellesleg ez a zsidó világkongresszus is egy vicc, idejönnek minket szapulni? Én se megyek át a szomszédba, ülök le a székére és kezdem magyarázni, hogy mennyire utálom.
2013. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

A három év letöltendő szerintem sem arányos, hiszen a korábbi bűncselekménye teljesen más jellegű volt, ha a másik kettő felfüggesztett kapott, akkor neki is elég lett volna.

A többiek büntetését viszont nagyon is megérdemelték. AZ egész bagázst be kellett volna vágni garázdaságért.


A cikk is egy vicc, mert nyilvánvalóan nem "zsidózás" miatt ítélték el őket, hanem közösség elleni izgatás és/vagy garázdaság miatt.

2013. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
2013. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"AZ egész bagázst be kellett volna vágni garázdaságért. "


Szerintem is. Tíz NAPRA, szabálysértésként.

2013. máj. 10. 08:43
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha felháborít jelenleg egy dolgot tudsz tenni: Jó helyre kell a választólapon az x et tenni.
2013. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tetro ***** válasza:
50%

"A Krónikában elmondták, hogy a Nemzeti Nyomozó Iroda civil ruhás munkatársainak közbelépése akadályozta meg, hogy a vádlottakkal lévő 10-20 fős csoport fizikailag is bántalmazza a külföldieket."


Aki szerint rendben van neki rontani egy nemzetközi konferencia résztvevőinek, és sieg heillel köszönni, amikor épp az ország borzalmas megítélése miatt tartották itt a világkongresszust, azt gondolom az képtelen átgondolni a dolgokat.

2013. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Andizsuzsi ***** válasza:
37%

"Bagoly Bettina a Fővárosi Főügyészség szóvivője .. mondta: az elsőrendű vádlottat, aki ellen különböző erőszakos jellegű cselekmények miatt jelenleg is több büntetőeljárás van folyamatban a bíróság 3 év végrehajtandó börtönbüntetésre ítélte"


azért nehogy sajnáljuk már

2013. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!