Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki napi szinten foglalkozik...

Aki napi szinten foglalkozik politikával, az árulja el, miért teszi?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekelne. Szerintem simán elmebajhoz vezet az, ha valaki minden nap olvassa a politikai híreket és reflektál is rájuk.


Az egészről már régóta messziről ordít, hogy semmi más csak és kizárólag CIRKUSZ!


2013. máj. 8. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A bemutatott cirkusz mögött ott van a lényeg is, csak meg kell találni.
2013. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán amit befizetsz adót hova lopják el. Téged ez nem izgat.xD
2013. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert akár mennyire is egy kalap sz@r ez irányítja az életed.
2013. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A politika érdekes.

Ha nem te kevered a lapokat akkor meg kell érteni hogy ki és mi alapján teszi. Borotvaél a valóság és az összeesküvés határán némi áthallással. Akit idegesít az ne foglalkozzon vele mert tényleg elmebajos lehet. Én élvezem, amikor kibuknak a nüjanszok és összeáll a kép.

2013. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért foglalkozok vele, mert érdekel. Másrészt ha úgy tennék, mint a szavazó polgárok nagy része, hogy tojok a hírekre, majd fél évvel a választás előtt kezdek el foglalkozni vele, akkor a populista pártok kénye-kedve szerint befolyásolhatnának. Így viszont lehet tudni, hogy ki mit hazudott, milyen ígéretet nem tartott be stb.
2013. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsótól kérdezem, hogy mire jutott eddig?, kit favorizál?

Én azért szoktam vele foglalkozni, mert munkanélküli vagyok/lettem és hát így már belefér az időmbe.

2013. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A kiírásokat összevetve talán nekem szól az "utolsónak"szánt kérdés.


Ki a favorit? Mindegy ebből az aspektusból.

De tisztán látni nem rossz.

Én a rendszerváltás óta foglalkozom a politikával, hol élénkebben hol kevésbé. Nyilván ha kevesebb a munka akkor több idő jut rá. Ne akarok agitálni ezért nem is fogok példákat sorolni vagy védeni az igazamat.

2013. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs favorit. Rossz és rosszabb van. Igazából nem akarok egy pártot sem rajongással csodálni, mert akkor elveszik az objektivitás.
2013. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Népnek cirkusz, és kenyér kell. Ha már kenyeret nem adnak, annál nagyobb cirkuszt csinálnak! :)
2013. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt élek. Ha enni akarok, nem mindegy mennyiért és mit. De vajon miért olyan, amilyen? Ha elromlik valami a lakásban, megcsinálom, vagy megcsináltatom. De vajon jó alkatrészt, jó szerelőt kapok e, vagy át vagyok verve? Mennem kell valahová. De vajon normális állapot a bűzös jármű, a késés, ha becsapják előttem az ajtót? Autóba ülök. A tengelytörés a kátyúban normális, vagy valaki trehány munkát végez? A munkahelyemen belém kötnek, mindenki törtet, kevés a jó szó, a főnök buta és erőszakos, és nem is azt kéne tenni, amire kényszeríteni próbálnak. Vajon így kell kinézni egy munkahelynek, vagy elképzelhető olyan is, ahol elégedett vagyok? Újságot olvasok, TV-t nézek, könyvet vásárolok, moziba megyek, beülök egy kocsmába, hangversenyre. Ha nem élvezem, az pocsék munka eredménye, vagy ez a normalitás?


Csak a hétköznapi tennivalóimról beszélek, semmi extra. Ami körülöttem történik, hatással van rám, sőt engem is alakít. Esetleg olyanná, amivé nem akarom. Ez mind politika! Hát hogyne érdekelne reggeltől estig, mi történik velem, milyen az életem, mit várhatok, és mit tudok elérni! Ha nem érdekelne nem ember lennék.

2013. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!