Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a fidesz ingyenes boxedzéseket indít az egész országban, ahová csak cigányok járhatnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 sni ***** válasza:

Hát nem a témához kapcsolódik, de azon röhögtem, hogy a cigány, akit nem tartotok magyarnak jobban ír helyesen magyarul, mint az utolsó hozzászóló! :D

Nekem van cigány ismerősöm, szerintem nincs olyan, amit ne tudnék kérni tőle (bár nem szoktam), és jobban utálja a bűnöző cigányokat, mint a nem cigányok! :)Na de ha tényleg elhatározta, hogy magyar színekben olimpiai bajnok akar lenni, mert szereti a sportot, azzal mi a baj? A baj azzal van, amikor rajoskodás miatt megy boxolni, hogy hasznára legyen a bűnözésben!

Akkor a Bedák testvérek sem érdemlik meg a sikereiket? Ne a dolgozó, élsportoló cigányokat utáljuk már, van nekem a környékemen elég léhűtő, balhés retek, elég velük vesződni! Látatlanba meg senkit nem ítélek el! na ennyi! :)

2013. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 sni ***** válasza:
bocsánat, az utolsóból már 59-es hozzászóló lett :)
2013. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
Sokan elhatározák de nagyin kevesek lesznek azon .
2013. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
33%
Nekem meg van a kellő nevelésem minden téren,azért amiért cigány vagyok.Mikor elmentem az iskolába a lányomért aki most lesz 5-es és jelzem eddig végig kitűnő volt,minden évben.Az ajtóban az igazgatónő úgy fogadott,hogy nyugodtan engedjék be (őr áll az iskola ajtóban-ez a 90-es években nem volt-),ő vendég az iskolánkban.Na ezt érjétek el,híres magyarnak születettek.Nem a szín és a faj határozza meg az embert,hanem a cselekedetei.Jelzem most is több ismerősöm van magyarban,mint cigányban.Rendőr,polgárőr és talán még a volt tanáraimat is ide sorolnám,nem is beszélve a mostani polgármesterünkről aki anno a gimiben a tornatanárom volt.Megkérdeztem,hogy hogyan szólítsam,mert nekem a megszokott köszöntésem "A jó napot,tanár úr"volt,mire a válasza:magára bízom,ahogy gondolja.
2013. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 Sertés ***** válasza:
Viki már megmondta: ők a rejtett (v)erőforrás...
2013. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
25%
Etől még nemleszel ÉL sportoló. Amugymeg a fehéreknek mért nem jár ingen ?
2013. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
48%

# 54/68 Időpont 05-18 23:28


Igen a magyar Himnusz a magyaroknak szól:

Isten áldd meg a magyart!

2013. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

"Igen a magyar Himnusz a magyaroknak szól:

Isten áldd meg a magyart!"


A Himnusz Istennek szól. Ironikus, hogy ez benne is van az általad idézett első sorban.

2013. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:
48%
Én azt szeretném, hogy aki e tervet kiagyalta, támogatta (fidesz és társai,stb) Azokon kezdjék a boxmérkőzést! Minden boxgálán egy támogató "politikus" legyen a cigó boxoló ellenfele... A politikusoknak remek alkalom lenne "testközelből" megérezniük a cigók agresszivitását. Ja... Kérem a rózsadombra be sem tud menni a cigus, mert mindenhol biztonsági őrök vannak, be van kamerázva minden, stb... A szerencsétlen, kiszolgáltatott idős magyarokat ki védi meg a kiképzett cigóktól kérdem én. Persze a kérdés költői...
2013. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!