Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a fidesz ingyenes boxedzéseket indít az egész országban, ahová csak cigányok járhatnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

Az idiótaság fellegvárának tarom.

Amúgy a szolnoki csak az első, ha beválik akkor országszerte 30 ezren fognak bokszolni tanulni. Volt az a srác akit néhány évvel ezelőtt pont egy bokszolni tanuló cigány ölt meg. Ezek után pont a cigányságnak az a rétegét kezdik el tanítani akiknél az agresszió amúgy is problémát okoz, hát.....

Csak nem értem miért pont küzdősportnak kell lennie, miért nem lehet tenisz, úszás, labdarúgás, pin-pong, vagy ki tudja mi.

2013. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:

Egy újabb hülye ötlet amit egy rózsadombi agytröszt találhatott ki.

Vagy nem egy fog egy cigány se járni, akkor pénzkidobás.

Ha meg járnak akkor meg jobban tudnak kötekedni.

2013. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
16%

"Ti csak picsogni tudtok, hogy a cigányok nem tudnak és akarnak beilleszkedni."


Soha nem is akartam, hogy beilleszkedjenek. Már így is éppen elég fiatal, magyar lányt csináltak fel a cigányok, nem kell a két nép még közelebb hozásával (ami általában a magyarok viselkedésbeli és kulturális lezüllesztését jelenti) ezt a számot még feljebb tornázni.

Amúgy nem kell magadra venni a magyart, ha nem akarod. Nem is arra céloztam, hogy magyar vagy, hanem hogy a libbant magyarok is olyan szöveggel és gondolkodásmóddal vannak megáldva (átkozva), mint amit te produkálsz.

2013. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyikőtök tudja, hogy miért pont a box, és ez nekünk egyáltalán nem lesz majd jó.

Egyébként érdekes, hogy nem focira küldik őket, pedig mindegyik Ronáldónak érzi magát.....

2013. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
56%
Atol hogy liberális felfogású vagyok szerintem az nagyon szar ötelett . Pénzkidobás és kerekesztő a fehérekel szemben mert nekik mért nem ingenes. Ráadásul egy küzdő sport se tanit fegyelemre és jó maga viseletre még a keletiekse nem hogy egy szinpadra szánt sport . A keletiek meg egyenesen őlni tanitanak ez volt a funciójuk hogy csatákban és őnvédelemkor használják őket azokse a jó maga viseletre tanitanitanak. Egy cigányba nincs anyi kitartás hogy éll sportoló legyen és az hogy mindegyik az legyen az meg irelás bármely nép csoprtnál .
2013. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a pénzt inkább arra kéne felhasználni, hogy ingyenes óvszeradagokat kaphassanak, a nők meg ingyenes fogamzásgátlót, valami jó hosszútávú hatásút! Esetleg vérvétellel megállapíthatnák, hogy használja e, és ha igen akkor kaphatna érte pénzt!
2013. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:

14 gyerekről van szó Szolnokon, egyszeri eset. Mint minden morzsát amiből előnyt lehet kicsikarni, a Fidesz megpróbálta ezt is a javára kommunikálni. Mert miért ne, amikor nem a félnáci szavazókra gyúr. Az ide kommentelők kétharmada természetesen b@szott utánanézni a dolognak, csak ontja a hasznosnál hasznosabb közhelyeket. Szokásosan túllihegett kérdés.


(u.i.: tudom, tudom, majd jól meg fogom érdemelni, ha engem vernek össze az utcán)

2013. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
Elkérem nagyapámtól az ostort és kimegyek gyakorolni egy kicsit...
2013. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:

"14 gyerekről van szó Szolnokon, egyszeri eset."


Ha jobban utána néztél volna, akkor tudnád, hogy országos méretűvé akarják bővíteni a programot, így 30 ezer gyerekről van szó, akik főleg Nógrád, BAZ és Szabolcs-Szatmár megyékből fognak kikerülni.

2013. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:

Az egy, már három éve tett ígérete volt a kormánynak a romák felé, és itt tartanak most.

Érdekes, most hirtelen miért kell komolyan venni a kormány ígéreteit?

2013. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!