Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a fidesz ingyenes boxedzéseket indít az egész országban, ahová csak cigányok járhatnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

A szolnoki csak a kezdet, utána országosan ki akarják ezt terjeszteni. Miért nem focizni tanulnak? Vagy valami szakmát?


Andizsuzsi:

"Ha valaki valamit tesz, ami segíthet, akkor jöttök "az én adómból" szöveggel."

Ilyen ez, ha nem azért dolgozik az ember hogy másokat eltartson. Főleg olyanokat nem, akik sosem adják vissza, amit kaptak ;)

2013. máj. 7. 19:17
 32/69 anonim ***** válasza:
51%

Még pluszba edzés ezeknek??

Amikor így is ki van gyúrva egy csomó, mert "kell a bűnözéshez"??

Mit akar a kormány? Hogy lehet egy intézkedés ennyire magyar ellenes? Azért meglátszik, hogy Mo.-n a magyarokat diszkriminálják negatívan.....komolyan azt hiszi a kormány, hogy még a cigányoknak van szüksége önvédelemre, mert a csúnya magyarok bántják őket?

Na ne.....

Ennyire még a fidesz sem lehet elvakult és ostoba, de oké, növeljék csak a feszültséget, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy egyszer elfogy az embereknek a türelme, és lehetséges hogy a Rwanda-i eset megismétlődik itt Közép-Európában....de remélem ezzel a korrupt, magyarellenes, semmirekellő bandával fogják kezdeni.

2013. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 MolotovPunk ***** válasza:
57%

Ehhez igazán nem tudok mit szólni.Lehet kacsa ez a hír.

Magyarországon inkább a focira kéne gyúrni,ha már pénzt pazarolnak arra,hogy 3 stadiont építenek ilyen nehéz gazdasági helyzetben adófizetők pénzéből,ami egyébként teljesen felesleges jelenlegi helyzetben.

Igazából a box inkább a négerek sportja.Még mindig ők uralják érmekben a világot abban a sportágban is.

Hiába van 1-2 Klicsko meg hasonló.Mellesleg őt is ütötték már ki,hiába (sztárolják páran.)


Az örök legjobb úgy is Tyson marad,meg Joe Freezer,Mohamed Ali,Forman.stb.

2013. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor engem miért nem támogat a fidesz?

Persze nekik ebbe az országba minden ingyen van!!!!!

Én havi 8ezret fizetek, hogy sportolhassak erre nekik meg ingyen boxedzés! Kesztyűt nem adnak hozzá?


Hát ennek pont máshogy kéne lennie úgy mint anno Spártában, hogy mi ingyenélünk és ők eltartanak minket ,de pont fordítva van.

Ja és az egész zsidesz és orbán bekaphatja!!!!!

Mi az, hogy csak cigányoknak?

Na ez a rasszizmus!

Itt már a magyar korlátolva van a sportolási lehetőségben úgy mint minden másban.

Az ,hogy mire fogják használni nem is kérdés.

Arra, hogy másoknak befenyítsenek és megmutassák ki a faszagyerek csak én megfogom mindet enni reggelire .

2013. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
9%

# 21/36 tegnap 13:17

Azért mert a cigánynak nincs logikája a sakkhoz, és a sportokhoz hülyék.

A pontütő helyére meg a mi fejünket képzelik oda és minden alkalmat megfognak ragadni, hogy kihasználják a "nagy" boksztudásukat alig várom, hogy egy ilyen beképzelt cigány nekemjöjjön és elpics*zzam mint a sz*rt.

2013. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
60%

Elég érdekes.Box edzésre van pénz, viszont a felsőoktatásban aki tanulni akar, és nem olyan képességű, mint az okos emberek, annak fizetni kell.


Tessék, itt a színvonal, a r.hadt életbe, mit is várok én ettől az országtól majd?

2013. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
33%

Nem is az aki mondjuk okos ,de nem veszik fel ingyenesbe az már nem fog járni.

Aki hülye, de van pénze--> külföldiek azok fognak járni.

2013. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
EBocs ezt elírtam a véleményem az róla, hogy nekünk kell visszavágni és nekünk is tartani kell velük a fittséget.
2013. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 Andizsuzsi ***** válasza:

"felsőoktatásban aki tanulni akar, és nem olyan képességű, mint az okos emberek"


Ne haragudj már, de aki nem olyan képességű, mint az okos emberek, mi a fenének akar felsőoktatásban tanulni?

2013. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
38%

"Ne haragudj már, de aki nem olyan képességű, mint az okos emberek, mi a fenének akar felsőoktatásban tanulni?"


Szerintem rosszul értelmezte. A lényeg:

Aki okos, de nem tehetős, az elfelejtheti az egyetemet, nem tud egyszerűen továbbtanulni, diákhitelt meg nem éri meg felvenni.

A cigányoknak meg csomó minden ingyen van, ehhez képest a lehető leghálátlanabbul viselkednek. Tanulásnál is rengeteg dolog ingyen, vagy kedvezményesen van nekik, mégsem élnek vele, mert lenézik azt aki tanul, lenézik azt, aki dolgozik, mert szerintük "az dolgozzon, aki nem elég ügyes a lopáshoz".


És jogosan vannak ezen az ingyenes boxedzésen az emberek felháborodva, mert 100%-ig elmondhatjuk, hogy ha a pár cigány él is ezzel a lehetőséggel, biztos, hogy az utcán fogja ártatlan embereken kamatoztatni....

Mit is várunk a vezetőktől.....már szinte elmondható, hogy Magyarország nem egy ország, hanem egy családi vállalkozás, Európa egyik legkorruptabb családi vállalkozása.

2013. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!